E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Uudne protseduur!!!

Süstivaba “ilurelv“ – CooLifting®! Ainult 5 minutit ja Te näete 5 aastat noorem välja!

CooLifting® (Hispaania) on uuenduslik, kõige intensiivsem, mugavam ja kiirem kosmeetiline protseduur, mida kunagi nähtud, et peatada aega: ainult 5 minutit ja Te näete 5 aastat noorem välja!

Ei mingit valu, jälgi näos, puudub komplikatsioonide oht. Ainult värskuse tunne ja oma peegelpildist saadav rahulolu!

Mugavus, ilu, noorus.

Noorendav protseduur aparaadi CooLifting® abil avaldab kahesugust mõju:

Kohene toime (lifting): see silub nahka, annab nahale sära, pinguldab, kõrvaldab pindmisi kortse ja vähendab sügavaid kortse. Vahetult pärast seanssi on nägu puhanud, noorenenud.

Pikaajaline toime (noorendamine): see stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, taastab dermise ja naha tekstuuri ja kvaliteeti.

Miks CooLifting® on nii tõhus?

See protseduur, mille on välja töötanud Hispaania teadlased, ühendab endas nelja kõige kaasaegsema tehnika eeliseid ja tõhusust.

CooLifting® protseduuri silmatorkav ja kiire noorendav toime on tagatud sellega, et ta sisaldab endas:

 1. Karboksüteraapiat – naha töötlemine süsinikdioksiidiga, mis stimuleerib mikrotsirkulatsiooni, varustab intensiivsemalt hapnikuga rakke, toidab kudesid ja tugevdab nahka kollageeni-elastiiniga;
 2. Krüoteraapiat – naha lühiajaline jahutamine madalate temperatuurideni, mille tulemusena paraneb naha pealmiste kihtide verevarustus;
 3. Baroforeesi – toimeainete viimine ilma süstimata naha sügavamatesse kihtidesse ja positiivse mõju avaldamine raku tegevusele.
 4. Biorevitaliseerimist – naha rikastamine hüaluroonhappe, sorgoekstrakti ja nisuvalkudega, mis avaldab tugevalt noorendavat ja pinguldavat toimet.

Protseduuri näidustused ja vastunäidustused

CooLifting® sobib igas vanuses meestele ja naistele, sest naha seisund võib halveneda mitte ainult vananemisprotsesside, vaid ka ületöötamise, stressi, keskkonnareostuse tagajärjel. CooLifting® protseduuri näidustused:

 • naha tuhm jume, ebaühtlane toon;
 • kotid ja tumedad varjud silmade all;
 • naha pehmuse ja elastsuse vähenemine;
 • sügavad ja peened kortsud;
 • laienenud poorid;
 • näokontuuride, näokuju kadumine;
 • kuiv nahk;
 • pigmendilaigud;

Vastunäidustused hõlmavad ägedaid nakkushaigusi, onkoloogiat, nahakahjustusi kahjustatud piirkonnas.

CooLifting® põhiplussid ja eelised

CooLifting® on uudne lahendus kosmeetikamaailmas, millel on palju plusse. Alljärgnevalt kõige põhilisemad:

Biorevitaliseeriv toime ilma süstide ja verevalumiteta. Kõik preparaadid võetakse kasutusele surve all anda võimalus valusate süstide asendamiseks.

Protseduuri läbiviimise kiirus.  See on oluline neile, kellel ei ole palju aega protseduuride jaoks, mis nõuavad palju aega või taastumist.

Kaasaegse inimese elu rütm on väga tormiline, nii et iga naine ei saa kosmeetilistele protseduuridele liiga palju aega pühendada. Kuid CooLifting® protseduuri puhul ei pea Te selle pärast muretsema – kogu protsess võtab aega vaid 5-10 minutit.

Nähtav mõju pärast esimest protseduuri. Nahk omandab koheselt värske pringi välimuse.  Nahk on nähtavalt  niisutatud ja parandatud.

Peale selle püsib see tõstev toime (lifting) kaua, sest CooLifting® stimuleerib elastiini ja kollageeni intensiivset tootmist, tagades naha pehmuse ja elastsuse.

Lisaks protseduur CooLifting®

 • sobib igal aastaajal.
 • on mugav ja valutu;
 • ei nõua taastumisperioodi;
 • protseduuril ei ole kõrvaltoimeid.
 • seda saab ühendada teiste kosmeetiliste protseduuridega;
 • sobib igas vanuses meestele ja naistele;

Kuidas toimub CooLifting® protseduur aparaadi-ja laserkosmetoloogia keskuses «ROYAL ESTHETIC»

Meie spetsialistid on välja töötanud oma viie-astmelise noorendamisprogrammi CooLifting® seadmega, mis kujult meenutab püstolit ja mille pärast nimetatakse kogu protseduuri „ilu relvaks”.

Kui vajutate tugeva surve all “päästikule”, pääseb välja madala temperatuuriga süsinikdioksiidi CO2 voog, mis pihustatakse kontsentreeritud biorevitaalse kokteilina nahale. Kogu seansi ajal liigutab kosmeetik seda voogu sujuvalt üle näo, pöörates erilist tähelepanu probleemsetele aladele („kanavarbad“, kortsud otsmikul ja kulmude vahel, pigmendi laigud).

Iga protseduur hõlmab viit etappi (puhastamine, ensüümkoorimine, külm niisutus aloe vera´ga, naha hapnikuga rikastamine, näo töötlemine ja massaaž CooLifting® aparaadi abil).

CooLifting® seanss võib olla:

– ühekordne: tulemued saadakse kohe pärast ühte seanssi: pinguldav toime, naha pehmendamine ja sära, pindmiste kortsude eemaldamine ja sügavate kortsude vähendamine. Ta loob püsiva efekti.

– rünnaku või shokiterаapia: 6-8 seanssi kuus (2 nädalas) noorendava toime jaoks: kollageeni, elastiini intensiivne stimuleerimine, naha uuendamine, selle kvaliteeti ja tekstuuri parandamine.

– toetavad teenused: iga 2-4 nädala tagant toimuv sessioon (individuaalne konsultatsioon spetsialistiga iga erineva meetodi puhul).

Uuendatud nahk, kõigi peenikeste kortsude eemaldamine, täiuslik ühtlane näotoon, kudede rikastamine hapnikuga – kõike seda on võimalik saavutada „ilurelva“ CooLifting® protseduuri abil aparaadi-ja laserkosmetoloogia keskuses Royal Esthetic.

ERIPAKKUMINE

Viie-astmeline noorendusprogramm

ILURELV CooLifting®

 1. Puhastamine + ensüümkoorimine 25 €
 2. Naha niisutamine 20 €
 3. Hapnikuga rikastamine 20 €
 4. CooLifting®-teraapia 89 €
 5. ToonusT parandav massaaž 25 €

KOKKU 179 €  119€