E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

KARBOKSÜTERAAPIA (OxyGeneO +)

on süstivaba näolifting.

Kosmetoloogia areneb väga kiiresti ja nüüd annab ka mitteinvasiivne protseduur tulemusi, mida varem saavutati vaid invasiivsete meetoditega. Meie aparaadi-ja laserkosmetoloogia keskuses Royal Esthetic tutvustatakse Teile käesoleva aasta aasta avastust – karboksüteraapiat, mille on välja töötanud Iisraeli teadlased OxyGeneo+ aparaadil. Mujal Eestis sarnane metoodika puudub.

Mis on karboksüteraapia?

 

Karboksüteraapia seisneb naha hapnikuga rikastamises, kus viiakse naha alla süsinikdioksiidi (CO2). Rakkudesse sisenemisel süsinikdioksiid laguneb süsinikuks (C) ja hapnikuks (O2). Süsinik imendub kehasse, tekitamata mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid. Hapnik, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse, aktiveerib mitte ainult kõiki ainevahetuse ja regeneratiivseid protsesse, vaid stimuleerib ka kollageeni tootmist. Pärast 30. eluaastat on kudede hapnikupuudus naha vananemise üks peamisi tegureid.

Toime kulgeb korraga mitmes suunas, nii et tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri. Kuni viimase ajani tähendas karboksüülteraapia tingimata süstimist. Kuid meil on neile, kes pole nõus süste kannatama, häid uudised! Nüüd saab võrreldavat efekti saavutada ilma süstimata, täpsemalt transdermaalse meetodi abil, kasutades ainulaadset OxyGeneo+ aparaati.

Milles väljendub selle aparaadi ainulaadus?

OxyGeneO+ aparaadis on ühendatud kolm meetodit, mille abil saab nahka tõhusalt ja mugavalt noorendada ja parandada.

 • OxyGeneo® (karboksüteraapia) on naha seespidine hapnikuga varustamine, looduslike koostisosadega puhastamine ja rikastamine.

Protseduuri eesmärk puhastada nahka ja ühtlustada selle tooni, tagades heleda ja tervislikult särava naha. Selle protseduuri jaoks kasutatakse individuaalseid, ühekordselt kasutatavaid kapsleid ja spetsiaalset geeli, mis on valitud iga patsiendi jaoks eraldi, et saavutada maksimaalne tulemus.

Geeli koostisosade ja kapsli vastastikuse toime tulemusena vabaneb suures koguses süsinikoksiidi, mis suurendab seeläbi vereringet ja hapniku seespoolt näonahka tungimist. Hapniku kontsentratsiooni tõstmine kiirendab rakkude ainevahetust ja kosmeetiliste ainete imendumist.

 • TriPollar® – kohene naha pinguldumine, ühtlane kuumutamine kolme aktiivse RF-elektroodiga. Naha õrn kuumutamine soodustab fibroblastide stimuleerimist, mis omakorda aktiveerib kollageeni kiudude loomulikku tootmist. Protseduurikuur tagab peenikeste kortsude tõhusa silumise ja aita mitte ainult aega peatada, vaid seda ka tagasi võita.
 • NeoMassage – müofastsiaalne massaaž, mis on mõeldud lümfivoogude stimuleerimiseks, näo tursete vähendamiseks ja lihaste treenimiseks toniseerimise eesmärgil.

Pärast OxyGeneo+ protseduuride kompleksi võib naha pindala mõnikord väheneda 20%, mis tähendab juba tõsist konkurentsi näoliftingut tegeva plastisele kirurgiale.

Kui ohutu on OxyGeneo karboksüteraapia protseduur?

Selle tehnoloogia aluseks on patenteeritud Cupsugeni kapslid ja spetsiaalsed geelid. Igal OxyGeneo protseduuril kasutatakse ühekordseid vahendeid: st Cupsugen kapslit ja ühte kahest ainulaadsest geelist, mis on välja töötatud looduslikel koostisosade põhjal. Tänu individuaalsele ühekordsele komplektile on protseduur täiesti ohutu ja hügieeniline.

Ainulaadne GeneO+ aparaat võimaldab ühe korraga läbi viia 2-3 protseduuri! Protseduurid sobivad kõikidele nahatüüpidele ja neil ei ole vanuse ega aastaajaga seotud piiranguid.

Kõik protseduurid on tõhusad, mitteinvasiivsed ja ei vaja taastumiseks aega.

Hooldused aparaadiga Oxy Geneo:

 • Puhastus, õrn koorimine
 • Toitainetega rikastamine ja niisutamine
 • Hapnikuga rikastamine
 • Õrn ja tõhus naha puhastus ja pooride avamine
 • Annab nahale kohe hoolitsetud ja tervisliku välimuse.
 • Nahatooni helendamine ja ühtlustamine, pigmendilaikude vähendamine
 • Protseduurigeelide ainulaadne koostise valem tagab toitainete maksimaalse imendumise.

Protseduuri läbiviimise näidustused:

 • suured poorid;
 • tuhm jume;
 • tumedad ringid ja kotid silmade all, suurenenud silmalaugude paistetus; õhuke ja kuiv nahk;
 • nahapiirkondade hüperpigmentatsioon;
 • naha vähenenud elastsus, naha turgor;
 • akne , post-akne;
 • näokortsud;
 • ebaühtlane nahatekstuur.

 

Millised tulemusi annab OxyGeneo?

Aparaadi ja kosmeetiliste vahendite ühendatud mõju tulemusena saate terve ja hoolitsetud välimuse, programm aitab ühtlustustada jumet ja vähendada väsimust ja stressi. Juba ühe protseduuri järel on nahk rikastatud taastavate toitainetega ning näeb välja puhastatud ja hästi niisutatud, nii et katsudes tundub ülisile. Protseduur mõjub hästi hüperpigmentatsiooni, kortsude vähenemisele ja isegi akne paranemisele.

Kui tihti võib OxyGeneo protseduuri teha?

Kui valmistute pidulikuks sündmuseks või puhkuseks, piisab ühest protseduurist, et nägu oleks terve ja hästi hoolitsetud välimusega, ja ka kõik teised märkaksid seda tulemust.

Inimeste puhul, kes teevad regulaarselt koorivaid protseduure, sobiks hästi üks seanss 4-6 nädala kohta. Probleemse naha teraapiaprotseduur viiakse läbi 1-2 korda nädalas. Soovitatav kuur on 4 kuni 10 protseduuri. Üks kuuri järgne toetav protseduur kuu jooksul tagab pikaajalise mõju ja tugevdab teiste vananemisvastaste teraapiate mõju.