E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

LPG lipomassaaž

Endermoloogiline lipomassaaž (LPG) – kõrgelt efektiivne protseduur, mis on suunatud tselluliidi taastamine, rasvaladestuste vähendamiseks, keha kontuuride korrektsiooniks, naha liftinguks.

Endermoloogiline massaaž osutab otsest mõju nahakatetele ja nahaaluse rasvsidekudedele, mille tulemusel kiireneb rasva põletamise protsess ja alanevad probleemsete tsoonide maht.

Protseduuridest saadav efekt erineb kõrge püsivuse poolest, toetavate seansside külastamine aga üks kord kuus võimaldab säilitada ainevahetusprotsesside kiirust ja saavutatud tulemust.

 

LPG protseduurist saadav efekt:

  1. Tselluliidi taastamine;
  2. Nahaaluse rasvsidekoe mahtude alanemine; figuuri korrektsioon;
  3. Naha lifting, elastsuse taastamine, noorendamine;
  4. Tuharate piirkonna lifting, proportsionaalsete tuharakurdude taastamine;
  5. Naha elastsuse taastamine;
  6. Veenide varikoosse laienemise profülaktika;
  7. Figuuri rehabilitatsioon sünnitusjärgselt;
  8. Vereringluse stimuleerimine ja armiliste muutuste taastamine;
  9. Organismi endoökoloogiline rehabilitatsioon ja detoksikatsioon;
  10. Toonuse tõstmine ning lihaste valusündroomi ja spasmide maandamine.

Juba peale esimesi protseduure avastate tulemuse: vereringlus paraneb, väheneb nahaaluse rasvsidekoe kiht, alanevad tursed, tselluloidi tunnused muutuvad vähem märgatavaks, nahk aga muutub siledamaks ja elastsemaks.

Ning peamine: tselluliit ei muutu lihtsalt vähem märgatavaks, LPG võimaldab seda välja taastamine!

Tselluliidis ei ole mingit suhet inimese vanusesse ja isegi tema kaalu. Tänapäeval puutuvad sellega kokku suurem osa kaasaegsetest naistest. Naised ei taha enam olla tselluloidiga ja omada ülekaalulisust – moes on trimmitud siluetid. Ning ka terviseks on sale figuur palju eelistatavam. Hulgalised kliinilised uuringud näitasid veenvalt, et see metoodika samaaegselt nii efektiivne, kui ka ohutu.

Protseduurid treenivad efektiivselt nahka ja pehmeid kudesid, peatades vananemise protsesse. Stimuleerides naha rakke, võimaldab endermoloogia taastada selle sitkuse ja elastsuse.

See on ainud mittekirurgiline metoodika, mille abil võib saavutada nahaaluse riba vähenemist 20-40 % ulatuses.