E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Akne ravi dioodlaseriga

Akne (acne, komedoonid, vistrikud) – on rasvanäärmete haigus. Reeglina kujutab akne endast punast värvi põletikulisi vistrikke, sageli valulisi, samuti põletikuta komedoone, mis kujutavad endast valutuid musti punkte.

Akne asub näo, kaela, rinna ja seljanahal. See on krooniline paljuaastane haigus „vinnihaigus“), mis kutsuvad esile raskeid emotsionaalseid üleelamisi, eriti noorte inimeste seas ning mis vajavad pikaajalist ja hoolsat protseduur.

Meie keskus pakub akne dioodlaseri abil! Kui teile öeldakse, et vabanete vistrikest kuu aja jooksul, kuigi vaid hiljuti olid vistrikud teie näol üleelamiste keskpunktiks, tekib küsimus: mille arvel siis toimub vistrikuhaiguse laser protseduur? Selgitame siis välja, mis toimub teie naha sees näol vistrike tekkimise ajal ning juba peale seda asume aknet eemaldamis laseriga. Vistrikuhaiguse ajal asub teie naha sees infiltratiivne kolle, see aktiveeribki uute komedoonide teket. Seetõttu vistrikud näole kord tekivad, kord kaovad. Vistrike tekkimise põhjusteks võivad olla: geneetiline kalduvus; folliikuli väljundvoolu sarvestumise häired; seborröa; bakterite Propionibacteria ja Staph kolooniad.; aureus; rasvumine ja suitsetamine. Erinevatel eluperioodidel võib tekkida akne haiguse tuhmumine või ägenemine. Kuid peab meeles pidama, kuid iseenesest ja ilma kompleksravita haigus ei möödu!

Käesoleval ajal kasutatav traditsiooniline teraapia lülitab endasse: antiseptikuid ja antibiootikume, abstsessi avamist, nahadefektide varjamist siirdamise kirurgiliste meetoditega, samuti armide kõrvaldamist. Lisaks antibiootikumide üldtuntud kahju, tekitab taoline valu, kannatusid ja korduvaid operatsioone. Mis aga peamine – inimene saab psühholoogilise stressi, mis soodustab tema sotsiaalsete kontaktide piirang. Akne laserteraapia – parim alternatiiv traditsioonilisele protseduur!!!

Kuidas toimub vistrike akne eemaldamis laseriga?

Laser on võimeline hävitama acne baktereid (Propionibacterium acnes, Malassezia), mis kutsuvad esile vistrike, mädanike ja naha jämeda armdeformatsiooni tekke. Laser, sattudes nahale, moodustab termilise mõjutuse (vistrike laseriga töötlemisel tunnete vaid kerget torkimist), osutades selle samaga ärritavat mõju, immuniteet aktiviseerub ja viskab kõik oma jõud põletiku keskpunkti (kolde) võitlusele. Laser mõjub kollageeni väljatöötlusele, silendades selle samaga jämedad armikraatrid, poorid ja naha ebatasasused, mis on esile kutsutud aknega.

Naha värvuse paranemine.

Peale akne laseriga kuuri möödub aknest tingitud pigmentatsioon, omandab ühtlasse, terve värvi. Akne laseriga osutatakse mõju mitte ainult koldele, vaid ka juba olemasolevatele vistrikele. Nimetatud akne alandab naharasva väljatöötlust ning on tüsistuste – armide ja siniste laikude – profülaktikaks.

Just selline lähenemine vabastab teid alatiseks probleemist, sõltumata sellest, millises aknehaiguse staadiumis te meie keskusesse pöördusite.

Ettevalmistus protseduuriks

Protseduuri eelselt 3-5 päeva mitte päevitada. Enne ja pärast kasutada vähemalt 35 SPF kaitsefaktoriga kreemi. Piirata sauna, basseini külastamist 3 päeva vältel.

Vastunäidustused

Naha teravad ja kroonilised haigused; herpese teravad vormid, naha halvaloomulised uusmoodustised; suhkrudiabeedi dekompensatsiooni vormid; rasedus.

Akne eemaldus protseduur

Akne laseriga protseduuride vajalik kuur valitakse spetsialisti poolt individuaalselt. Keskmiselt moodustab akne laseriga kestvus 4-8 protseduuri intervalliga 10-14 päeva. Kuid juba peale 1-2 seanssi saabub patsiendil nähtav paranemine. Seejuures on võimalik kombineerida näol asuva akne laseriga, seljal oleva aknega. Akne raskete vormide korral ja püsivaefekti saavutamiseks on võimalik aknehaiguse kompleks protdeduur.

Tulemus

Mistahes tüüpi akne vähenemine. Naharasva väljatöötluse alanemine, nahas olevate füsioloogiliste protsesside paranemine, sile ja puhas nahk, mis seejuures näeb välja ka palju värskema ja tervemana!