E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Hammaste fotovalgendamine

Üldtuntud tõde, et naeratavad inimesed elavad kauem, haigestuvad harva! Lisaks säilitab naeratus näo nooruse ja ilu. Morni grimassi korral pingulduvad 43 lihast, naeratuse korral aga kõigest 17. Kusjuures kasulik on mitte ainult endal naeratada, vaid ka vaadata teise inimese naeratust! Teadlased on tuvastanud, et kui ema näeb oma väikelapse naeratust, moodustuvad tema organismis välja endrofiinid – hea meeleolu ja enesetunde stimulaatorid.

Mis siis segab meid naeratamast hommikust õhtuni? Halb iseloom? Või halvad hambad? Muuta harjumusi pole sugugi lihtne, kuid kas on võimalik omada lumivalgeid hambaid, nagu seda on Hollywoodi tähtedel?

Ühe ohutu viisina on praegu laialdaselt tuntud niinimetatud valgus-, laser- või fotovalgendus.

Hammaste fotovalgendus – on professionaalse hammaste valgendamise üheks kõige kaasaegsemaks ja efektiivseks viisiks.

Tänu kogemusele ja uusimale seadmestikule, tagastavad meie keskuse spetsialistid Teie naeratusele valevuse!

Hammaste fotovalgendamise protseduur ei ole keeruline. Hammastele kantakse geeli. Spetsiaalse lambi valguse mõjul see aktiviseerub ja valgendab hambaid. Geelist eraldub hapnik ning lõhustab hammastel olevaid tumedaid pigmente. Kõigest 25-40 minutit kannatust ning Teie hambad muutuvad tõepoolest lumivalgeteks.

Valgendamise protseduuri etapid:
 1. Patsiendi konsulteerimine, kuna hammaste valgendamise protseduuri läbiviimiseks on mõningad vastunäidustused (ravimata kaarieselised õõnsused, parodondi haigused, hammaste kõrgenenud tundlikkus, rasedus, allergiline reaktsioon preparaatidele).
 2. Põskede retraktori paigaldamine. Hammaste puhastamine katust.
 3. Hammaste tooni määratlemine. Igemete kaitsegeeli (geeli kõvendumine valguse mõjul) pealekandmine.
 4. Hammastele valgendava geeli pealekandmine, mille koostisesse kuulub vesinikülihapend ja spetsiaalne valgust aktiveeriv katalüsaator.
 5. Hammaste valgendamiseks mõeldud fotolambi paigaldamine selliselt, et valgusvooga valgustatakse üheaegselt nii alumisi, kui ülemisi hambaid.
Fotovalgendamise protseduuril on terve rida eeliseid:
 • Kiire tulemus (protseduur kestab 30 kuni 50 minutit)
 • Protseduur on kahjutu hammaste emailile
 • Saadud tulemuse kõrge efektiivsus
 • Mistahes kaasuvate efektide puudumine
 • Minimaalsed vastunäidustused.
 • Saadud tulemuse pikaajaline säilimine.

Fotovalgendamise vaieldamatuks eeliseks meie osakonnas on uusima aparaadimetoodika kasutamine. Meil võib valgendada isegi tundlikke hambaid, mõradega hambaid, emaili kildudega hambaid ja paljastatud närvidega hambaid. Antud valgendamise viis on absoluutselt kahjutu. Lisaks sellele omab fotovalgendus ka ravivat toimet, See protseduur võib taastada vigastatud emaili!

Fotovalgendamise teel võib valgeks teha isegi väga tumeda hambaemaili. Seejuures ei allutata kahjulikule mõjule ei hambaid, ei igemeid, ega ka limaskesta. Protseduur on täielikult valutu ja ei tekita vähimatki ebamugavust.

Fotovalgendamise tulemus säilib 1-3 aasta jooksul! Fotovalgendamise tulemuse toetamiseks soovitavad meie spetsialistid Teile täiendavad nõuandeid hammaste ja kogu suuõõne hoolduseks. Sel juhul säilib valgendamise efekt veelgi rohkem. Kuid isegi ilma täiendavate jõupingutusteta jäävad hambad valgeteks pika aja vältel. Ajapikku võib teha korduva protseduuri.

Kinkige oma naeratusele valevus ja sädelus!