E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Fotoepilatsioon

Tänase päeva seisuga on fotoepilatsiooni tehnoloogia kõige valutum, ohutum ja efektiivsem karvade radikaalse eemaldamise metoodika. See ei vigasta ümbritsevaid kudesid ja võimaldab eemaldada karvu kõikidelt kehaosadelt – näolt, kaenlaalusest, jalgadelt, bikiinide piirkonnast – ja seda mistahes paksuse ja värviga.. Käesoleval ajal on see metoodika saanud arstide-kosmetoloogide ja plastiliste kirurgide üleüldise tunnustuse kogu maailmas. Fotoepilatsiooni uute aparaatide väljatöötamise kallal ja olemasolevate täiustamise kallal töötavad USA, Itaalia, Rootsi, Saksamaa, Venemaa juhtivad spetsialistid.

Mida siis tähendab fotoepilatsioon?

See on karvade radikaalne eemaldamine kõrgimpulsilise valguse mõjul. Fotoepilatsiooni meetod põhineb karva melaniini võimes neeldada ja läbi lasta valgust. Melaniini poolt neeldatava valgusimpulsi energia kutsub esile karvasibula soojenemise ja lõhestumise, mis lõpptulemusel toob kaasa karva väljalangemise mõne ööpäeva jooksul. Valgusplahvatused mõjuvad koheselt üheaegselt mitmele sibulale. (Melaniin – karvades sisalduv pigment, naturaalsetel blondiinidel ja hallides juustes melaniin puudub).

Protseduuride ohutuse tagab kahekordse filtratsiooni meetod, mis alandab kaasuvate efektide tekkimise tõenäosuse.

Fotoepilatsioon – täiesti uus lähenemine karvade eemaldamisega soetud küsimustesse

Laserepilatsioon pole enam lihtsalt moodne reklaamsõna kosmetoloogias. Üha rohkem ja rohkem salonge osutavad fotoepilatsiooni teenuseid. Tänu tehnoloogilisele protsessile ja protseduuri hinna alanemisele on valgusepileerimise turg muutunud paljumiljardilisesse tööstusesse, mis igal aastal viib läbi miljoneid fotoepilatsiooni protseduure.

Valgussoojus teraapia ilmumisega ei ole taastamine hind enam ületamatu barjäär

Valgussoojus teraapia kujutab endast epilatsiooni meetodite uut põlvkonda ning võimaldab rahuldada nii arstide, kui ka nende patsientide vajadusi ja nõudeid. Tänu kiirguse madalale võimsusele on protseduur praktiliselt valutu ja ohutu ning lisaks sellele ei nõua naha eelnevat ettevalmistust või jahutust.

Tänu süsteemi lihtsusele ja paindlikkusele, on see muutunud kättesaadavaks laialdasele tarbijateringile. Protseduuri viiakse läbi igakuiselt mitme kuu jooksul – sõltuvalt naha piirkonnast; enamikel juhtudest läheb efektiivsekt pikaajaliseks epilatsiooniks vaja 5 kuni 8 protseduurini.

Taastamine ajal töötavad soojus ja valgus täielikus harmoonias

Soojusvalgus epilatsioon põhineb selektiivse fototermolüüsi teoorial. Selektiivse fototermolüüsi olemus seisneb selles, et valgus võimsast energiaallikast mõjub karva südamikus olevale melaniinile, seejärel muundub soojusesse folliikuli sees. Selle soojusega vigastatakse karva sibulat ja juurt, mis on karvade ilmumise ja kasvu algpõhjuseks. Soojusvalgusteraapia põhineb soojuse ja valguse vastastikkuse mõju looduslikel omadustel, tänu millele on meetodi efektiivsus äärmiselt kõrge energia madalal tasemel ja ohutuse kõrgel tasemel. Tänu soojuse ja valguse mõju unikaalsele kooslusele, kasutab valgussoojus teraapia maksimaalselt soojuse mõju efekti folliikulile, kahjustamata seejuures lähemalasuvaid kudesid.

Fotoepilatsioon – karvade eemaldamise progressiivsem ja radikaalsem viis erinevalt laserepilatsioonist, mis on efektiivne vaid mustade karvade suhtes ja vaid keha eraldi osadel, fotoepilatsioon on pretsedenditu mõju poolest mistahes värvi ja struktuuriga karvadele, mistahes nahatüübil ja mistahes kehaosal (bikiinide liin, jalad, käed, nägu, rind, selg) kõrgimpulsilise valguse mõjust. .

Fotoepilatsiooni eelised karvade eemaldamise teiste liikide ees:
  • Valutus
  • Kiirus (1 valgussähvatus – 6 cm2)
  • Kontaktitus (ilma otsese sekkumiseta inimese nahakoesse)
  • Mugavus
  • Vastunäidustuste ja allergiliste reaktsioonide praktiline puudumine