E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Ultraheli lipolüüs: kirurgilise rasvaimu efekt ilma operatsioonita!

Enamik inimesi tänapäeva maailmas pole ühel või teisel põhjusel oma kehaga rahul. Isegi kui Teie probleemiks pole rasvumine ja ülekaal, on Teile kindlasti tuttav rahulolematus mõne kehapiirkonna rasvaladestusega. Need rasvavoldid rikuvad meist enamiku tuju. Seni on ilumaailmas saadaval ainult rasvkoe struktuuri parandavad vahendid. Probleemsetest piirkondadest rasvkoe lõhustamine ja rasva (mehaaniline) eemaldamine toimus vaid rasvaimu protseduuriga. Kuid see on kirurgiline sekkumine koos oma vastunäidustuste, ja mis kõige hullem,  kõrvaltoimetega.

 Похожее изображение

Täna on meil hea meel pakkuda Teile tõhusat, mitteinvasiivset ja ohutut meetodit tselluliidiga võitlemiseks ja rasvaladestuste vähendamiseks probleemsetes piirkondades – Prantsuse ultraheli rasvaimu aparaadi IVEA TEHNOLOGIE abil.

Uus ultraheli aparaat Ultra BF 36 (tootja Ivea Tehnologie – Prantsusmaa), mis kombineerib fookustatud ultraheli rasvaladestuste ja tselluliidi paikseks eemaldamiseks ning ultraheli mitmetoimelise drenaaži, mis aitab kaasa kaalu ja kehamõõtude üldisele vähenemisele ning parandab samuti ainevahetust.

 

Картинки по запросу Ultra BF 36

Ultra BF 36 aparaadi abil sooritatud protseduuripeetakse üheks kõige tõhusamaks ravitehnikaks esteetilises meditsiinis, mis avaldab märkimisväärset mõju rasvkoele, nii et tulemuste poolest on see tehnoloogia võrreldav kirurgilise rasvaimuga.

 

    Meetodi ainulaadsusseisneb naha erinevate kihtide üheaegses mõjutamises:

 • epidermis- selle prinkus ja elastsus suureneb;
 • dermis- täheldatakse fibroosi kõrvaldavat mõju;
 • nahaaluse rasvkoe puhul – toimub rasvupõletav efekt, aktiveeritakse ainevahetusprotsesse.
 • Картинки по запросу похудение

 

Tulemus: nahk pehmeneb, kehamõõdud vähenevad, lisakilod kaovad, apelsinikoort meenutav nahk muutub siledaks.

 

Kuidas Ultra BF 36 toimib?

Tehnoloogias kasutatakse madalasageduslikke (ultra)heli laineid (28-32 kHz), mis suudavad tungida sügavale nahaalusesse rasvkoesse. Seadmel on 12 plaati, mis asetatakse probleemsetele kohtadele.

Ühe plaadi kontaktpinna pindala on 88 cm2 (st saate määrata, kui suurt osa kehapinnast seansi ajal mõjutatakse).

Похожее изображение

 

Ultraheli lained tekitavad mehaanilisi vibratsioone ja subkutaanse (nahaaluse) rasvkoe sügavates kihtides algab rakkude mikromassaaž. Tekib nn kavitatsiooniefekt: vedelikus moodustunud vaakumimullid lähevad katki ja rasvarakkude membraan lõhustatakse. Seejärel viiakse vedelaks muutunud rasv organismist välja.

Картинки по запросу Ultra BF 36

 

Ultraheli aktiveerib kõik füsioloogilised protsessid, sealhulgas need, mis esinevad naharakkudes ja millel on selle seisundile positiivne mõju. Nahk muutub elastsemaks, siledamaks ja elastsemaks ning selline ebameeldiv nähtus nagu tselluliit kaob järk-järgult.

Ultra BF 36 aparaadi abil tehtud protseduurid on tõhusad ka armide ja venitusarmide ravimisel. Selle põhjuseks on ultraheli toime, mis avaldub sidekoe pehmendamises.

 

Ultraheli rasvaimu näidustused:

 • Rasvapõletus probleemsetes kehapiirkondades:
 • kõht
 • küljepiirkond
 • reied, tuharad
 • selg
 • käed
 • põlved
 • seljapiirkond allpool abaluid
 • Subkutaanse (nahaaluse) rasva vähendamine
 • Fibroosi esinemise vähendamine
 • Põlvede lõtvunud naha korrigeerimine ja naha elastsuse vähendamine
 • Kirurgilisest rasvaimust tingitud defektide korrigeerimine

 

Aparaadi Ultra BF 36 kohta on läbi viidud kliinilised uuringud, mis kinnitavad kaalu langust ja ümbermõõtude vähenemist!

89% naistest kaotas kaalust 3,4 kg;

84% naisest kaotas tuhara ümbermõõdust kuni 3,5 cm;

79% naistest kaotas puusa ümbermõõdust kuni 2,7 cm;

77% meestest vähenes vööümbermõõt kuni 3,8 cm võrra;

64% meestest vähenes puusaümbermõõt kuni 3 cm võrra.

96% leidis, et protseduur on lõõgastav

86% teatas, et on väga rahul tselluliidile avaldunud mõju ja naha seisundiga

Картинки по запросу thumbs up

 

Ultraheli rasvaimu eelised:

 

Tõhus mõju. 1-2 seansi järel tekivad märgatavad positiivsed muutused: olenevalt ultraheliga mõjutatavast piirkonnast kaotate ümbermõõdust 1 kuni 5 cm.

 

Järgmisel nädalal toime suureneb toime ja pärast 6-nädalast kuuri (12 protseduuri) kaotab enamik klientidest 3-4 kaaluprotsenti, kehamõõdud vähenevad ühe rõivasuuruse võrra, oluliselt väheneb tselluliit ja kaovad isegi selle sümptomid.

Ultra BF 36 kombineerimisel teiste figuuri parandamise meetoditega võivad need tulemused olla veelgi muljetavaldavamad.

 

Mittetraumeeriv.  Ultraheli rasvaimu protseduur on täiesti mitteinvasiivne ning lõhustunud rasvkude eemaldatakse oma asukohast lümfisüsteemi kaudu, mistõttu selle käigus ei tekitata subkutaanset (nahaalust) kahjustust.  Klient tunneb ennast protseduuri ajal mugavalt ja mõnusalt.

 

Kasulik. Kavitatsiooni läbiviimise ajal on kõige olulisem toime verevarustuse taastamine ja fibroblastide stimuleerimine, mis aitab suurendada naha elastsust ja turgorit, välistades naha lõtvuse ja rippumise.

 

Individuaalne. Tänu võimalusele seadistada täpselt ja selgelt kõik parameetrid, nagu lainete tugevus, sagedus, kestus, kasutatavate düüside ja seansside arv. Kosmeetik koostab igale kliendile individuaalse mitte-kirurgilise tselluliidi ravi ja rasvaimu kava.

 

LoomulikProtseduurid viiakse läbi 2 korda nädalas 6 nädala jooksul, nii et rasvaladestuste vähendamine toimub intensiivselt, kuid järk-järgult, nii et nahal on aega pingulduda ja taastuda, sellele ei jää märke venitusest, rippuvust, ebatasasust.

 

Usaldusväärne. Tootja garantii – aasta pärast protseduuri, kuid järgides lihtsaid toitumise ja kehalise aktiivsuse eeskirju ei tule vedelikuks muudetud rasvaladestused tagasi. Kehamõõtude märkimisväärseks vähendamiseks ja tselluliidi tõsiste staadiumide raviks võib teha aparaadi Ultra BF 36 abil kuni 4 kuuri aastas ilma tervist kahjustamata.

 

Protseduuride kuuride ajal tekib kirurgilise rasvaimu efekt ja kuna pärast teatud elutsüklit rasvarakud enam ei paljune, on selline rasvade eemaldamine alatiseks kõige ohutum ja pehmem meetod.

 

Protseduuri läbiviimise vastunäidustused:

 

 • rasedus,

 • südamestimulaatori olemasolu,

 • põlve- või puusaliigeste proteesi või muude metallkonstruktsioonide olemasolu mõjutamise piirkonnas,

 • nahahaigused kokkupuute piirkonnas,

 • immuunsüsteemi haigused,

 • onkoloogilised haigused,

 • krooniline hepatiit,

 • neerupuudulikkus,

 

Ultraheli rasvaimu seansi täisaeg on 45 minutit, millest aparaadi all 28 minutit.

Ühe protseduuri käigus mõjutame üheaegselt 2-3 piirkonda.

Aparaadi Ultra BF 36 abil teostatavad protseduurid on mugavad ja lõõgastavad. Te olete puhkeasendis. Aparaat töötab, rasv lõhustub ja figuur muutub üha saledamaks!