E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Meist

Meie laser- ja aparaatse kosmetoloogia keskus Royal Esthetic asub Tallinna linnasüdames.

Teeme edukat tööd ilutööstuses alates 2011. aastast, kasutades selleks juhtivaid tehnoloogiaid ning parimaid aparaate tuntud maailmaliidritelt ja kvaliteetseid preparaate, mis on end kosmetoloogiaturul tõestanud vaid paremalt poolt. ( Syneron (Iisrael), HydraFacial TM (USA), Biogenie (Prantsusmaa), VipLine (Itaalia), LPG(Prantsusmaa) , Maya Beauty Engineering (Itaalia) , Zimmer MedizinSysteme GmbH (Saksamaa) jne)

Tänu kõige kaasaegsema aparatuuri olemasolule on meie spetsialistid väljatöötanud mitmeid figuuri parandamisele, kaalu langetamisele, näonaha noorendamisele ja erinevate esteetiliste puudustele (kuperoos, akne, nahalaiendid jms) suunatud metoodikaid, mis võtavad arvesse ka teie vajadusi ja eripärasid.

Kogu meie meeskond, alates administraatorist ja lõpetades kõigi spetsialistidega, panustab maksimaalselt selle nimel, et lahendada koos teiega põhiprobleemid teel iluni.

Meie teenuste nimekiri järjepidevalt täieneb ning suudab rahuldada ka kõige nõudlikumaid kliente.

Meie kliiniku spetsialistid aitavad mitte ainult parandada juba olemasolevaid kosmeetilisi probleeme, vaid ka säilitada naha noorust ja tervist veel pikka aega.

Meie kliiniku motoks on „Meie juurde tullakse tulemuste saamiseks!“

 

Meie eelised

1
Individuaalne lähenemine
Tasuta professionaalne konsultatsioon. Koostame igale kliendile programmi, arvestades kõiki vajadusi ja eripärasid. Noorendamise ja figuuri korrekteerimise autorimetoodikad.
2
Kogemused
Royal Esthetic meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid: spetsialistid, kellel on meditsiiniline kõrgharidus ja suured töökogemused. Meie meeskond tõstab oma kvalifikatsioonitaset pidevalt.
3
Suur valik
Üks suurimaid laser- ja aparaatse kosmetoloogia keskuseid Eestis. Üle 30 teenuseliiki. Regulaarselt uuendame oma seadmeid.
4
Mugav maksmine
Sularahas või pangakaardiga. On võimalus järelmaksu vormistamiseks.
5
Kvaliteedigarantii
Kanname vastutust pakutavate teenuste kvaliteedi eest. Töötame tulemuse nimel.
6
Ohutus
Oma keskuses kasutame parimaid esteetilise kosmetoloogia maailmatehnoloogiaid.
7
Taskukohased hinnad
Aus hinnakiri.

Igakuised allahindlused ja kampaaniad. 

8
Usaldusväärsus
6 aastat laitmatut tööd ilu valdkonnas.

9
Mugavus
Tasuta parkimine. Hea teenindus. Meeldivad boonused ja kingitused klientidele.

Galerii