E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Digitaalne mesoteraapia Meso Vytal

Tulge unikaalsele MESO vytal mesoteraapia protseduurile, mis värskendab ja noorendab nahka ilma kirurgilise sekkumiseta!

Teie nahk hakkab uuesti särama ning kortsud kaovad!

Mesoteraapia protseduur on soovitatav naha vananemise ärahoidmiseks, väikeste kortsude silumiseks näol, kaelal jadekolteepiirkonnas, kahvatu naha ning laienenud pooridega rasuse naha korral.

Võrreldes teiste naha noorendamise ja selle seisundi parandamise meetoditega on MESO vytal cell boost protseduur täiesti valutu ja kahjutu.

 
Näo mesoteraapia – see on individuaalne preparaatide „kokteil”, mis on just teie jaoks välja valitud:
  • noorendav (ealiste muutustega ja väsinud nahale)
  • vitaminiseeriv (noorele nahale)
  • SPA (veetustunud ja tuhmile nahale)
 
 Protseduur sisaldab:
  • näo puhastamist kosmeetikast (väga põhjalikult)
  • toniseerimist
  • AHA piilingu pealepanekut – 6% happed (piiling teeb õrna puhastuse)
  • saksa aparaadi Amiea abil viime mesokokteili naha sisse ja teeme protseduuri ligi 45 minutit kogu näo ulatuses
  • protseduuri lõpetav kreem
Hüaluroonhapet ja peptiide sisaldava MESO vKas teie näonahk näeb välja väsinud, tuhm ja elutu? Näole on tekkinud kortsud? Vytal med kasutamine vähendab kortse ja stimuleerib organismis oma kollageeni sünteesi. Teie naha tervendamine MESO vytal cell boost protseduur on täiesti ohutu ja valutu võrreldes teiste noorendamise protseduuridega.

Erinevalt Botox’ist, mis võib avaldada negatiivse mõju teie lihastele ja närvisüsteemile, või hüaluroonhappe sügavatest nahaalustest süstidest, mis vahest põhjustab turseid ning selle osakeste kontrollimata levikut. Seega, MESO vytal cell boost uuendusliku protseduuri peaeesmärgiks on asendada tavalisi või mõnikord riskantseid noorendamismeetodeid: aktiivaine suurte osakeste tõhus ja sügav sisseviimine nahakihti.

Mikroskoopilised nõelad õrnalt ületavad nahabarjääri ning viivad kergesti Aktiivaine viiakse epidermise ja derma vahelisse probleemse piirkonda.

Naharakkude regenereerimisvõime tõstmine ilma väsimata ja riski võtmata? Vaid hoolikalt valitud ning kõrge kontsentratsiooniga aktiivainete korrektne sisseviimine võib luua nähtavat efektiivset tulemust ning nahapinna olulisi positiivseid muutusi! MESO vytal cell boost tehnoloogia hõlmab ideaalset patenditud toonerikassetti, mis oli loodud ülemise nahakihi vigastuste vältimiseks. Mingeid naha traumasid ega paranemisperioodi pole.

Ravimise käigus lahendatakse suur hulk mitmesuguseid probleeme – alustades kuivast ja lõtvunud nahast ning aknest ja lõpetades näonaha noorendamise ning naha noorendamisega tervikuna. Lisaks on see veel operatsioonivaba lifting, mis ei traumeeri, vaid ainult tugevdab nahka.

Mesoteraapia protseduur on soovitatav naha vananemise ärahoidmiseks, väikeste kortsude silumiseks näol, kaelal ja dekolteepiirkonnas, kahvatu naha ning laienenud pooridega rasuse naha korral.

Võrreldes teiste naha noorendamise ja selle seisundi parandamise meetoditega on MESO vytal cell boost protseduur täiesti valutu ja kahjutu.

Tulemust on näha kohe pärast esimest protseduuri!

Protseduur kestab 40-55 minutit