E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Kuperoosi, kapilaaride ja soonte tähekeste raadiosageduslik mikrotermokoagulatsioon

Soodustus: -30%

Kui teie jalgadele, kätele või näole on tekkinud veresoonte tähekesed, on vaja kiiremas korras pöörduda kogenud spetsialisti poole. Ilukliinikus Royal Esthetic aidatakse teil nendest vabaneda maksimaalse lühiaja jooksul. Kasutame veresoonte tähekeste kõrvaldamiseks kõige kaasaegsemat, valutut ja efektiivset metoodikat – raadiosageduslikku mikrotermokoagulatsiooni.

Kulutate sellele õige vähe aega – veresoonte tähekeste (jalgadel, kätel või näol) kõrvaldamine on nüüdsest võimalik lausa esimese protseduuriga!!

Raadiosagedusliku koagulatsiooni aparaat on üheks kõige uuemaks meetodiks, mis võimaldab eemaldada veresoonte tähekesi jalgadelt, näolt, kehalt, seda efektiivselt ja kaasuvate nähtusteta.

Raadiosagedusliku koagulatsiooni mõju ei ole traumaatiline, ei jäta “purpurlaikude” egekti, ei nõua edasist kompressioonpesu kandmist.

Aparaat mõjub ühtmoodi efektiivselt nii näonahale, kui ka alajäsemete nahale, sellel on hulgaliselt eeliseid, mis eristavad seda teiste meetodite seast:

  • mõjub vaid vigastatud kohale, kutsumata esile naaberalade põletusi või vigastusi.
  • ei kutsu esile allergilisi reaktsioone või negatiivseid tagajärgi.
  • efekt tekib kohe peale protseduuri.
  • raadiosagedusliku koagulatsiooni kasutamine võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi erinevate veresoonte defektide eemaldamisel.
  • protseduuri pikkus määratakse individuaalselt ja sõltub naha seisundist, veresoonte tähekeste suurusest ja arvust.
Millal võib teha raadiosageduslikku koagulatsiooni

Raadiosageduslikku koagulatsiooni võib teha aastaringselt, kuna meetod ei mõjuta pigmendilaike, erinevalt veresoonte tähekeste laserkoagulatsioonist läbi naha, mille korral laserkiire valgusmõju levib mitte ainult veresoonele, vaid ka melaniini sisaldavatele ümbritsevatele naharakkudele, mis võib soodustada soovimatu püsiva pigmentatsiooni teket.

Paljud naispatsiendid soovivad kõrvaldada veresoonte tähekesi enne rannahooaega. Kõige erksamalt väljendnud efekt raadiosageduslikust koagulatsioonist saabub 1 kuu möödudes, mistõttu antud situatsioonist lähtudes on raadiosagedusliku koagulatsiooni läbiviimise parimaks ajaks loomulikult sügis-talvis-kevadine periood. Kuid kiirustamata võib veresoonte tähekesi eemaldada ka suvel. Mingeid üldiseid vastunäidustusi sellele ei ole.

Kuidas toimub protseduur

Raadiosageduslikku koagulatsiooni viiakse tavaliselt läbi 1 sessiooni ajal kestvusega 20 kuni 60 minutit.

Kui sellist protseduuri tehakse näol või jalal piiratud alal, piisab ühest seansist, kui töödeldava ala pind on üsna suur, teostame protseduuri mitmes etapis.

Kordade arv 1-2, vaheajaga 1 kuu (kui 2 korda).

Protseduur kutsub esile mitteväljendunud valulikkust, kuid ei vaja kohalikku anesteesiat.

Raadiolaine energia viiakse veresoonele läbi ühekordse streiilse kroomnikkel nõela. Soojus mõjub momentaalselt kapillaarile, vigastamata nahka ja ümbritsevaid kudesid ning kapillaar lihtsalt kaob.

Protseduuri võib näha kohe protseduuri ajal.

Peale protseduuri areneb töödeldud nahaosa punetus, mis möödub iseenesest 2-3 tunni möödudes.

3-7 päeval tekivad veresoonte kohal väga väiksed mikrokoorikud, mis näol mööduvad 5-7 päeva jooksul, jalgadel keskmiselt 30 päeva jooksul. Niisiis kinnistub efekt 1 või 2 (kui oli 2sessi) kuu jooksul.

Protseduuri vastunäidustused: verehaigused, kalduvus kelloidarmidele, suhkrudiabeet, rasedus.