E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

LPG endermolifting

Naha nooruse taastamine

LPG ülemaailmne liider rakustimulatsiooni tehnoloogias – esitleb Endermolifiiti. See on 100 % füsioloogiline ja ohutu tehnoloogia, mis on võimeline taastama naha kvaliteeti ja tiheduse ning kustutama näolt vananemismärgid.

Endermolifiit annab silmapikse tulemuse, juba peale esimest protseduuri on nähtav liftingefekt ning naha struktuuri paranemine. Iga järgmine protseduur tugevdab tulemusi. Endermolifiit kuuri ülesanded: kortsukeste silendamine, noore näoovaali taastamine ja tursete eemaldamine.

Teie nahk näeb välja väsinud ja tursununa? Vaid 15 minuti jooksul täidab Endermolifiit naha energiaga ja taastab naha terve värvuse.

Stressid, suitsetamine, suurte linnade reostunud õhk – vere ja lümfi mikrotsirkulatsioonile negatiivselt mõjuvad faktorid. Kudedel kogunevad toksiinid, nahk kaotab värskuse, muutub lodevaks, atooniliseks.

LPG-mõju: LPG lift-stimulatsioon taastab mikrotsirkulatsiooni, tugevdab drenaaži ja väljutab toksiinid tagastamaks nahale värskuse ja terve värvuse.

Tulemus: kohe peale esimest protseduuri omandab nägu värske, väljapuhanud ilme, nahk muutub taas õrnaks ja säravaks. Sellist protseduuri võib soovitada enne „väljaminekut“.

Te soovite silendada kortsukesi, kuid säilitada näo loomulikku miimika? Patenteeritud invasiivitu tehnoloogia Endermoliftam täidab iga kortsukese – kas siis pindmise või sügava, teie isikliku kollageeni ja elastiini abil.

Ajapikku vähendavad nooruse rakud, niinimetatud fibroblastid, kollageeni ja elastiini väljatöötlust. Järk järgule nahk õheneb, kaotab tiheduse, sellel hakkavad ilmuma kortsukesed ja kurrud.

LPG-mõju: LPG lift-stimulatsioon aktiveerib raku metabolismi. Fibroblastid uuendavad kollageeni ja elastiini kiudude intensiivset väljatöötlust, mis vastutavad naha turgori ja elastsuse eest.

Tulemus: kortsukesed täituvad ja silenevad, kaotamata näo loomulikku miimikat.

Näo kontuurid on hakanud nihkuma allapoole või on kaotanud selgepiirilisuse?

Naha allavajumine on seletatav elastiin ja kollageenkiudude tootlikkuse alanemisega fibroblastide poolt. Nahk nõrgeneb, õheneb, ilmnevad närbumise tunnused.

LPG-mõju: LPG lift-stimulatsioon aktiveerib elastiini ja kollageeni intensiivset väljatöötlust, taastades naha karkassi.

Tulemus: nahk muutub tihedamaks ja elastsemaks. Nägu omandab selgelt piiritletud, noore ovaali.

 

MILLE SAAME ???
  • Särava näovärvi
  • Kindla kontuuri
  • Naha tugevuse
  • Kortsukeste tasandamine
  • Nahaaluse-rasvsidekoe soovimatu mahu vähenemise.

KUIDAS. Juba peale esimest pooletunnilist seanssi tekib „mäluefekt“: nahk „jätab meelde“ ja hakkab reprodutseerima neid protsesse, mis olid protseduuriga käest lastud, peale protseduuride kuuri aga hakkab nahk ise töötama „noores“ režiimis vähemalt poole aasta jooksul.

Protseduur ise võtab aega 15 kuni 40 minutit, sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest. Kuur 8 kuni 15 seanssi.

Taastamisprogrammi eelselt selgitatakse välja patsiendi naha vananemise tüüp, kalduvus peente kortsude tekkimisele, kudede gravitatsioonilisele allalangemisele ja naha turgori alanemisele.

FENOMEN. Endermolift  annab silmapilksed tulemused, sealhulgas terve põsepuna ja loomuliku, rahustava liftingefekti. Iga seansi tulemusel paraneb kortsude täitumine, toimub kontuuri tasandumine ja turgori taastumine.