E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

RF-lifting ThermaSkin

MBE ettevõtte (Itaalia) poolt toodetud aparaat Therma SKIN – innovaatiline metoodika, mille puhul kasutatakse näonaha noorendamiseks raadiosagedusi ja kromoteraapiat.

Raadiolifling on üks uusimatest protseduuridest, mida võib võrrelda kirurgilise näo pinguldusega, kusjuures võrreldes plastilise lõikusega on raadioliftingul terve rida eeliseid:

 • protseduur toimub ilma kirurgilise sekkumiseta
 • täiesti valutu
 • ei vaja anasteesiat
 • ohutu
 • puudub taastumisperiood
 • puuduvad hooajalised vastunäidustused
 • ilmselge kohene tulemus juba peale esimest protseduuri aina kasvava efektiga kuuri ajal ja peale seda.

Raadioliftingu oluliseks erinevuseks kirurgilisest pinguldusest on mitte lihtsalt mehaaniliselt pinguldatud nahk, vaid sile nahk, mis on pinguldatud loomulikult teel kollageenikiudude kokkutõmbumise arvelt.

Raadiolifting aparaadiga Therma-SKIN on anti-age teraapia innovaatiline meetod. Selle olemus seisneb raadiolainete ja kromoteraapia koostoimes naha noorendamisel, mis lisab protseduurile erilist efekti, kuna punane valgus stimuleerib täiendavalt kõiki rakulisi protsesse.

Therma-SKIN aparaat võimaldab valida raadiolainelise kiirguse võimsust, mille tulemusena on nahakudede soojenemine spetsialisti täieliku kontrolli all.

Therma-SKIN aparaadiga protseduuri teostatakse spetsiaalsete funktsioonidega varustatud kahe otsiku abil:

 • esimene otsik avaldab vahetut mõju kortsudele ja naha tekstuurile
 • teine otsik avaldab üldstimuleerivat ja pinguldavat toimet

Koostoime: 0,5 MHz bipolaarne sagedus + 640 nm punase valgusega stimuleeriv kromoteraapia.

Esialgset efekti, mida on märgata kohe peale esimest protseduuri, saavutatakse kollageenikiudude kontrollitava kokkutõmbumise arvelt.

Peale 6 protseduuri läheneb kollageeni ja elastiini tase maksimaalselt võimalikule, kusjuures isegi nendel juhtudel, kui patsiendi vanus on üle 65 eluaastat.

Therma-Skin aparaadi programmeerimine võimaldab võidelda edukalt mitte ainult naha vanuseliste muutustega, vaid ka teostada näoovaali korrektsiooni, ravida kuperoosat ja lahendada post-akne armide probleemi.

Peale selle on raadiolifting tänapäeval parimaks lahenduseks kortsude ja voltide tekkimise ennetamisel.

Kellele on raadiolifting näidustatud?

Loomulikult kuulub see protseduur eelkõige anti-age protseduuride hulka. Histoloogiliste uuringute tulemused tõestavad elastiini ja kollageeni sisalduse märkimisväärset tõusu peale 6 protseduurist koosneva kuuri läbimist. Kusjuures võib märkimisväärset olukorra paranemist täheldada kõikides vanuserühmades, kaasaarvatud kõige vanemat (alates 65. eluaastast).

Kuid, kui Te lahutate 65-st 10-15 aastat, siis vaevalt saate sellist vanust, mida võib pidada nooreks. Otseloomulikult hakkate Te välja nägema palju-palju paremini, kuid juhul, kui eesmärgiks on „muutuda kardinaalselt nooremaks“, siis tuleks raadiosagedusi kombineerida teiste protseduuridega (smas-liftinguga, dermabrasiooniga, filleritega).

Aga kui Te teete raadioliftingu täiskuuri 35-50 aastaselt, siis kindlasti olete täielikus vaimustuses iseendast! Tegelikult tulevad meie juurde ka sellised kliendid, kes nõuavad (!) teha neile isegi rohkem protseduure, kui on ettenähtud, sest tekib mulje, et toime tugevneb iga korraga ning noorendamisprotsess on lõpmatu.

Kuid raadiolifting on näidustatud ka noorematele naistele! Asi on selles, et kollageeni tootmise iseseisev protsess lõpeb umbes 25-aastaselt. Paljud noored naised eelistavadki hoida oma ilu noorest east alates ning peavad raadioliftingut mugavaks ja preventiivseks protseduuriks võimalike vananemistundemärkide vastu.

Peale vanusevastast (kõigile hästi tuntud efekti) parandab raadiolaine tunduvalt ka naha troofikat rakulisel tasandil: kaovad tursed ja paistetus, normaliseerub rasueritus, kaovad kuperoosa nähtused, ravib aknet. Meie keskuses kasutatakse aparaati Therma-skin, mis kuulub viimase põlvkonna bipolaarsete aparaatide hulka ning millel on olemas individuaalse programmeerimise funktsioonid.

Individuaalne programmeerimine loob eriti laiu võimalusi mitte ainult näonaha noorendamisel, vaid ka naha puuduste korrigeerimisel:

 • intensiivse anti-age teraapia programm;
 • näoovaali korrektsiooni programm;
 • kaela ja dekoltee piirkonna korrigeeriva hoolduse programm;
 • kortsude ennetamise ja korrektsiooni programm;
 • kuperoosa ravi;
 • post-akne armide ravi.
Kui kaua kestab imeefekt?

Protseduur on täiesti valutu ja ohutu. Efekti on märgata juba peale eaimest protseduuri. Paljus sõltub efekti kestus Teie organismi omapärast , kuid juhul, kui te teete toetavaid protseduure, siis säilib see keskmiselt kuni 5 aastat.

Protseduur koos ettevalmistusega ja protseduurijärgse hooldusega kestab 30 kuni 90 minutit.