Tätoveeringu ja pusimeigi eemaldamine
Kus viia läbi tattoode eemaldamist? Meie keskuses osutatakse teile efektiivseid teenuseid sellises valdkonnas kui tattoode eemaldamine. Selle protseduuri hind on ära näidatud alljaos „Hinnad“. Üksikasjaliiku informatsiooni saate meie kvalifitseeritud spetsialistidelt.
Tattoode eemaldamine laseriga on ülalnimetatutest kõige ohutumaks ja valutumaks protseduuriks. Vaatamata sellele, et see võtab palju aega, rõõmustab teid tulemus oma laitmatusega.
Tattoode ja tätoveeringute eemaldamine
Meie laseriga võib eemaldada tätoveeringuid ja pigmentlaike isegi suvel ja täiesti valutult
Kunagi lasite te endale teha tätoveeringu. Võimalik, et see peegeldas teie maailmavaadet või siis oli järjekordse eluetapi jäljeks. Või siis oli noorusliku kergemeelsuse tummaks tunnistajaks. Kuid nagu ütles kuulus tsaar: „Kõik möödub“. Täna aga segab tätoveering teie tõusu karjääriredelil, on kaotanud endise ilu, lihtsalt ei meeldi enam. Põhjuseid sellisest ilustusest lahti saada on palju. Peamine, et nüüd võib tätoveeringute eemaldamist viia läbi kiirelt, valutult ja efektiivselt.
Kuidas paremini viia läbi tätoveeringute eemaldamist?
Eksisteerib mitu äratüüdanud nahajoonistusest vabanemise viisi. Mõned on tuntud juba iidsetest aegadest, teised on jällegi kaasaegse meditsiini toodanguks.
Esiteks võib tätoveeringuid eemaldada koos nahaosaga. Teiseks – viia naha alla sisse värvi lahustuvaid aineid. Kolmandaks – koos joonistusega ülemise kihi mahakraapimisega. Valulikkus ja infektsiooni tõenäosus – pole mitte ainsad miinused, mis saadavad tätoveeringute sellist eemaldamist. Vastukajad nende kolme eemaldamise viisi tulemustest ei ole samuti lohutavad. Reeglina on selle tulemuseks armid ja naha all oleva värvi inetud jäägid.
Kui te ei soovi end allutada nendele protseduuridele ja tätoveeringute odav eemaldamine ei ole teie prioriteediks võrreldes kvaliteediga, minge teist teedpidi. Tänase päeva seisuga on efektiivsemaks meetodiks tätoveeringute eemaldamine laseriga.
Kuidas mõjub tätoveeringute laseriga eemaldamine?
Tätoveeringute eemaldamine laseriga seisneb valgusimpulsside teatud mõjus värvainetele. Soojusenergia lõhustab värvi tillukesteks osakestest, mis väljuvad organismist läbi lümfisüsteemi.
Tätoveeringute laseriga eemaldamisel on üks tähtis eripära – see ei puuduta ja ei riku joonistuse ümber olevat tervet nahka. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad muuta laine pikkust sõltuvalt teie individuaalsetest eripäradest. Sellesse kuulub värvi lasumise sügavus, selle tüüp, värv jne. Sellist seadmestikku on võimeline pakkuma vaid kvalifitseeritud soliidne kliinik. Tätoveeringute eemaldamist peab läbi viima spetsialistide kontrolli all sanitaarnormide rangel järgimisel.
Protseduuri protsessis võite tunda kerget nõelatunnet. Erinevalt terve nahakihi mahakraapimisest, mida praktiseeriti varemalt, võib seda tähele mitte pannagi. Tätoveeringute laseriga eemaldamine on mugavam „üritus“, kui seda on epilatsioon või väljanäpistamine.
Kui palju aega võtab tätoveeringute laseriga eemaldamine?
Etappide arvu, mille jooksul toimub tätoveeringute täielik eemaldamine, määrab arst. Konkreetsed arvud ja näidustused sõltuvad joonistuse suurusest ja vormist, värvi kogusest ja selle paiknemise sügavusest. Näiteks on violetseid, siniseid ja oranže joonistusi eemaldada lihtsam ja kiirem, kui värvilisi. Keerulised tätoveeringud nõuavad rohkem protseduure nende lõpliku kadumise momendini.
Reeglina hakkab nahk laseriga mõjutamise kohas punetama ning korduvat protseduuri tuleb läbi viia vaid mõne nädala möödudes. Keskmiselt toimub tätoveeringu täielik eemaldamine 5-6 seansi möödudes.
Laseri täiendavad võimalused
Laserit kasutatakse meditsiinis juba palju aastaid, mille jooksul see on tõestanud oma efektiivsust. Üheks samatähtsaks argumendiks selle kasuks on negatiivsete tagajärgede puudumine. Laseri abil on võimalik mitte ainult tätoveeringute eemaldamine, vaid ka pigmendilaikudest ja teistest nahadefektidest vabanemine. Laser on võimeline tegema kontuuri selgemaks või eemaldada tattoo jäägid. Ärge ainult unustage, et töövahend muutub oskuslikuks vaid meistri kätes. Seetõttu peab tätoveeringute eemaldamist tegema vaid spetsialisti juhendamisel.
Alles hiljuti oli vaja peale tätoveeringute, pigmendilaikude, põletuste eemaldamise järgselt hoida oma nahka päiksekiirte mõju eest. Sest üleliigne päikse insolatsioon on võimeline provotseerima naha ärritust. Seetõttu ei soovitanud arstid selle protseduuri läbiviimist suvisel ajal. Eriti puudutas see soovitus lõuna regioonide elanikke. On ju seal päike oluliselt aktiivsem, kui seda põhjalaiustel.
Nüüd on võimalik tätoveeringuid eemaldada teile sobival ajal. Isegi suvel, isegi lõunas! Ja mitte muretseda, et sellise sammu tagajärjed võivad teie naha jaoks saada hävitavateks.