E.L.O.S-epilatsioon

E.L.O.S-epilatsioon

Mida kujutab endast E.L.O.S-epilatsioon?

E.L.O.S epilatsiooni tehnoloogia on palju efektiivsem ja mugavam, võrreldes teiste epilatsiooni liikidega, kuna E.L.O.S-epilatsioon – see pole mitte fotoepilatsioon ja ka mitte laserepilatsioon, vaid üheaegselt kahe energialiigi kombinatsioon. 

Selline ühine mõju võimaldab täpsemalt lõhestada juuksekarva struktuuri, lõpetades selle kasvamise. 

Tänase päeva seisuga on E.L.O.S-epilatsioon tunnistatud terves maailmas üheks kõige ohutumaks epilatsiooni meetodiks

E.L.O.S-epilatsioon summeerib olemasolevate tehnoloogiate – fotoepilatsiooni, laserepilatsiooni, elektriepilatsiooni eelised, kombineerib elektrilist ja optilist energiat. Protseduuri protsessis lõheneb juuksekarva folliikul kõrgesagedusliku valgusimpulsi ja voolu samaaegse mõju all. 

E.L.O.S-epilatsiooni tehnoloogia eelised teiste epilatsioonimeetodite ees: 

 • Protseduur toimub kiiresti ning on mugavalt tajutav iga nahatüübiga;
 • Põletuste ja depigmentatsiooni risk on viidud miinimumini; 
 • Võib eemaldada ka heledaid karvu (näiteks udusuletaoliste karvade eemaldamine ülahuulelt);
 • Lubatakse päevitada nii enne, kui pärast protseduuri (2 nädalat). 

Milles seisneb erinevus fotoepilatsiooni, laserepilatsiooni ja E.L.O.S-epilatsiooni vahel, mis annab kõige parema tulemuse? 

 • E.L.O.S-epilatsiooni abil võib eemaldada mistahes juustetüübi, samal ajal kui fotoepilatsioon ei lagunda halle ja heledaid juukseid.
 • Valgusepilatsiooni korral juuksefolliikul reeglina ei hävinening 1,5-2 aasta möödudes hakkab juus kasvama samast folliikulist.
 • E.L.O.S-epilatsiooni korral – laguneb folliikul täielikult, peale protseduuride täieliku kuuri läbiviimist väheneb juuste kasvuvõimalus töödeldavas alas miinimumini.
 • Laserepilatsiooni abil saavutatakse samuti häid tulemusi tumedatel juustel, kuid eemaldamise protsess on palju valulisem ja kaasuvaid nähte on rohkem. 

Kuid tegelikult ei anna ükski eksisteeriv epilatsioonimeetod kiiret tulemust. See on seotud juuste kasvutsükliga. Eksisteerib juuste kasvu kolm faasi: aktiivne, ülemineku- ja rahufaas. Iga epilatsiooniseansi eesmärk on juuksefolliikuli lagundamine aktiivses faasis.

Kõik folliikulid, mis ei olnud aktiivses faasis, eemaldatakse epilatsiooni järgmises staadiumis. Lisaks sellele sõltub epilatsiooni protseduuride arv sellest, milline juustetüüp teil on – heledad ja õhukesed juuksed vajavad suuremat arvu E.L.O.S-epilatsiooni protseduuri, samal ajal kui tumedad ja pigmenteeritud juuksed – vähem protseduure. 

Kuidas toimub epilatsiooni protseduur?

 

 1. Kui te ei raseerinud protseduuri eelselt, raseerib spetsialist töödeldavat ala ühekordse pardliga vahetult enne protseduuri; 
 2. Seejärel kantakse töödeldud alale spetsiaalne geel; 
 3. Aplikaatori sähvatusel on tunnetatav torkimine;  
 4. Mõnedes tsoonides, näiteks bikiinide tsoonides, on tunnetused palju tundlikumad, kui jalgadel. Sel juhul võib peale kanda anesteetikkreemi 30-40 minutit enne protseduuri;
 5. Protseduuri üldpikkus sõltub töödeldava tsooni suurusest. Sügava bikiinitsooni epilatsioon kestab keskmiselt 40 minutit. 

Kui palju läheb vaja protseduure sileda naha efekti saavutamiseks? 

Seansside keskmine arv – 6-8 protseduuri 6-8 nädalase intervalliga. Intervallid sõltuvad sibulate küpsemise ajast, juuste värvist ja nahatüübist, päevituse olemasolust või puudumisest, juuste paksusest, samuti on keha erinevatel osadel juuste kasvu perioodid erinevad. Lähtudes nendest andmetest ja keskmisest statistikast, prognoosib arst teie jaoks protseduuride arvu ja nende intervalli. 

Kuna seansi ajal lagunevad vaid need juuksekarvad, mis asuvad kasvu aktiivses faasis (neid nimetatakse anageenideks ja moodustavad umbes 10 % üldarvust), siis järgnevad protseduurid on suunatud ülejäänud 90-le %. 

Soovitatav E.L.O.S-epilatsiooni kuur jalgadele: 

 • Epilatsiooni 1 tsükkel koosneb 3 protseduurist 8 nädalase intervalliga;   
 • 4 protseduur määratakse mitte varem kui 3-4 kuu möödudes; 
 • Järgnevad määratakse vajadusel (sõltuvalt juuksekarvade kasvust). 

 Juuste kasvutsüklitest

Nagu juba ülalpool mainitud, läbib juuste folliikul 3 kasvustaadiumit: 

 1. Kasvu aktiivne faas (anageen);
 2. Ülemineku staadium (katageen);   
 3. Rahufaas (telogeen);   

Epilatsioon mõjub vaid aktiivses kasvufaasis olevatele juuksekarvadele. Anageeni ja telogeeni faasides asuvate juuksekarvade protsendiline suhe erinevatel kehaosadel on erinev. Näiteks on 65 % juuksekarvu mistahes ajamomendil aktiivses faasis, jalgadel aga vaid 20 % juuksekarvu. 

See tähendab, et:

 • Esiteks, peale juuksekarvade ühekordset töötlust ei maksa oodata kauakestvat tulemust. 
 • Teiseks, rahuperioodi (telogeeni) kestvus sõltub samuti kehaosast. 

Järelikult valitakse töötlemise seanssidevahelist perioodi samuti sõltuvalt kehaosast. Lisaks sellele, ei ole keskmised statistikaandmed teie jaoks ilmtingimata kohustuslikud, kuna juuste kasv sõltub vanusest, soost, rassist, geneetikast jne. Seetõttu võib vaid silmast-silma konsultatsioonil määrata kindlaks protseduuride perioodilisuse ja arvu. 

Kas E.L.O.S-epilatsioon on ohutu tervisele?    

E.L.O.S-tehnoloogia tagab naha kahekordse kaitse pinna jahutamise arvel ja erinevatele nahaosadele mõju intensiivsuse arvel. See võimaldab vältida naha ülesoojenemist ning viib ärrituse miinimumini. 

Kuid vastunäidustused muidugi eksisteerivad: 

 • Rasedus;
 • Onkoloogilised haigused (vähihaigused) protseduuri läbiviimise ajal; 
 • Siseorganite rasked, kompenseerimata haigused, kontrollimatu diabeet; 
 • Haigused, mille kulgu võivad mõjutada intensiivse (laser) valguslaine mõju: süsteemne sootraig, porfiiria, epilepsia; 
 • Immuunsüsteemi nõrgenemine AIDSi, HIV-viiruse tõttu või immuunsüsteemi alandavate  (immuunsupersantide) võtmine;  
 • Verehüübimuse (tugevnenud verevoolu rist koagulopaatia tulemusel) häired, verehüübimust alandavate  võtmine (antikoagulandid);   
 • Allergia valgusele ja/või päiksele; 
 • Herpese viirusega esilekutsutud infektsioon või mistahes muu päritoluga infektsioon naha terviklikkuse häiretega epilatsiooni alal; 
 • Killoidarmid (väljakasvanud), naha vähieelsed seisundid epilatsiooni alal; 
 • Viimase kolme kuu jooksul teostatud naha noorendamise protseduur laseriga või sügav keemiline koorimine, kui planeeritakse juuksekarvade eemaldamist näo piirkonnas; 
 • Metallimplantandid epilatsiooni alal; 
 • Südametegevusstimulaatorite olemasolu. 

Kas E.L.O.S-epilatsioon sobib meestele?  

Элос эпиляция для мужчинMõningad ametid eeldavad juuksekarvade puudumist, näiteks segab liigne karvakasv sportlaseid, näitlejaid, kokkasid. Samuti kutsub esile hulgaliselt ebameeldivusi naha ärritus peale raseerimist. 

Seetõttu pöördub meie juurde üha sagedamini mehed, kellele, nagu naistelegi, töötab E.L.O.S-epilatsioon suurepäraselt.  Populaarseimad tsoonid – kaenlaalused, rind, selg ja nägu.   

Kas eksisteerib positiivse tulemuse garantii? 

E.L.O.S-epilatsiooni tulemus sõltub põhiliselt epilatsiooni jaoks valitud optimaalsetest parameetritest. See sõltub mitte ainult spetsialistist, vaid ka teie kannatuslävest. Samuti on vaja protseduuride vahe pidada pausi. 

Soovitatavaid intervalle protseduuride vahel võib suurendada, kuid protseduuride liialt sagedane teostamine võib alandada taastamine efektiivsust. Kolmest protseduurist koosneva tsükli lõppedes moodustab soovitatav intervall vähemalt 3 kuud. 
Kui peale 3 kuulist intervalli ei ole juuksekarvade sünkroonne kasv alanud, tuleb see moment ära oodata ning vaid siis korrata protseduuri. 

Kuidas valmistuda ette E.L.O.S-epilatsiooni protseduuriks? 

2 nädalat enne protseduuri on soovitatav keelduda solaariumi ja aktiivse isolatsiooni külastamisest.

Väga päevitunud nahk ei ole 100 % vastunäidustuseks protseduuri läbiviimisel, kuid võib oluliselt alandada mõju efektiivsust. Lisaks sellele suurendavad mistahes protseduurid päevitunud nahal põletuste tekkimise riski ja pigmentlaikude teket. 

Epilatsiooni protseduuri eelselt või 1 päev enne seda peab raseerima töödeldava ala, millel te planeerite eemaldada karvu.

Kas võib eemaldada kasvavaid juuksekarvu? 

Juuksekarvu võib raseerida, kuid ei tohi välja tõmmata või teha vahaga depilatsiooni. 

 Design by Revelan