UUDIS!!! "Biogenie" kehale

          "Biogenie" kehale

    Protseduur sobib ideaalselt igale vanusele ning sellel pole praktiliselt üldse vastunäidustusi.

Paljud on märganud, et kaalu kaotamise tagajärjel vähenevad küll kehamõõdud, kuid seejures ei saavuta keha soovitud kuju, vaid vastupidi kaotab seda? Nahk muutub lõdvaks, atooniliseks, kaob ära selle endine elastsus, kõhu peale moodustuvad nahavoldid, tuharad vajuvad alla, nahk puusadel ja õlgadel muutub närbunuks.  Kogu keha justkui nõtrub. Tihtipeale on põhjus selles, et rasva lagundamisprotsess toimub niivõrd kiiresti, et nahk lihtsalt ei jõua pingule tõmbuda. Tuleb välja mingisugune „Shar Pei“. Naha üldpindala kujuneb palju suuremaks kui vaja. See on ohtlik selle poolest, et voltides moodustub vaba ruumi, mida organism ei talu ning püüab seda üsna kiiresti täita taas rasva ja veega. Just selleks, et kaalu kaotamise ajal ei juhtuks meie patsientidega midagi sarnast, määramegi oma keskuses sageli Biogenie protseduuri.  

                                       Biogenie protseduur

Biogenie – eksklusiivne protseduur, mis on suunatud figuuri modelleerimisele ja naha kvaliteedi muutmisele. Protseduuri aluseks on miostimulatsiooni, mida teostatakse inimkehale sarnaste madala sagedusega mikrovoolude abil, vaakumefekti, magnetteraapia ja spetsiaalse kosmeetika kombinatsioon. 

  • Naharakkudest toksiinide eemaldamine
  • Bioloogiliselt aktiivsete preparaatide rakkudesse sisseviimine
  • Naharakkudele noorte rakkude bioritmi pealesurumine

Kindlustab kaalu üldist kaotust ja rasvaladestuse vähenemist peale esimest protseduuri. Soodustab „apelsinikoore“ kaotamist, naha turgori taastamist, toksiinide ja liigse vedeliku aktiivset väljaviimist rasvkoest.

 

  Üks protseduur koosneb mitmest etapist:

1.       Detoksikatsioon — naha puhastamine ja toniseerimine elektroodide abil.

2.      Bioravi — šlakkainete väljaviimine rakuvoolude abil, naha toitmine ja

„apelsinikoore“ vähendamine.

3.      Vaakum biomodelleerimine — lokaalse tsirkulatsiooni ja nahakudedes vereringe paremaks muutmine, nahavoltide mobilisatsioon ning ainevahetusprotsesside parendamine.

4.      Rafforga — võitlus tselluliidiga, naha toniseerimine ja regeneratsioon. 

 

 Raviefekti aluseks on rakkude hea funktsioneerimise taastamine. Erilised mikrovoolud, mida tekitab aparaat, kutsuvad esile sügavat vibratsiooni, pannes sellisel moel rakkude massi liikuma ja aktiviseerides lümfiringlust. Selle tulemusena hakkavad vananenud või haiged rakud aktiivselt uuenema ja tervenema.

 

Biogenie protseduur soodustab kudede aktiivset regeneratsiooni, naha noorendamist, pinguldab nahka ning muudab seda sametiseks, parendab selle toonust, sitkust ja väljanägemist, lisades kehakujule selgeid jooni.

Protseduuri kasutatakse tselluliidist vabanemiseks, kaalu kaotamise programmide kompleksides, figuuri korrigeerimiseks vöökoha, kõhu, puusade, tuharate, selja, küünarvarte ja jalgade piirkonnas. Samuti rinna, kaela ka dekoltee piirkonna seisundi ja väljanägemise parendamiseks.

Biogenie protseduur kuulub erinevatesse programmidesse, mis on mõeldud taastamiseks peale rasedus- ja sünnitusperioodi, samuti üldtervistavatesse ja stressivastastesse programmidesse.

Biogenie protseduuri väga tähtis omadus – ta annab tõhusat efekti mitte ainult terve kuuri läbimisel, vaid seda võib rakendada ka ekspress-protseduurina. Seepärast ongi Biogenie protseduur just see, mida me soovitame meie klientidele, kui on vaja kiiresti valmistuda ette tähtsaks sündmuseks.

Ühe ainsa Biogenie protseduuriga võib saavutada sellist tulemust, mis on täiesti võrreldatav ilusalongis teostatud 5-6 seanssi esmaklassilise  käsimassaaži tulemusega.

Biogenie protseduur on välja töötatud naha seisundi raviks ja parendamiseks ning ühendab endas ühtaegu mitut mõju avaldavat elementi, selliseid nagu kosmeetilised vahendid, rakuvoolud ja manuaalnetehnika, mis suurepäraselt täiendavad üksteist, tõhustades seeläbi saadavat efekti.

Antud metoodika taaselustab, virgutab ja puhastab naharakke, toniseerides ja vabastades neid toksiinidest, aitab ravikosmeetikal tungida sügavatesse nahakihtidesse, mis soodustab rakusiseste ainevahetusprotsesside kiirendamist. Ioonsed komponendid, mis sisalduvad Biogenie kosmeetilistes vahendites, sobivad ideaalselt kokku aparaadi kasulike vooludega.  

Biogenie protseduur on täiesti asendamatu nende jaoks, kes soovib endale täiuslikku kehafiguuri. Ta on täiesti ohutu ning annab kiireid ja silmaga nähtavaid tulemusi, mis säilivad kauaks ajaks. 

Peale ühekordset protseduuri läbitegemist säilib pinguldusefekt kuni seitsme päeva jooksul. Pikajalise ja püsiva tulemuse saavutamiseks on vaja teha läbi tervet kuuri.

Millist tulemust oodata?

—    Toksiinide ja ainevahetusproduktide organismist väljaviimine;

—    Tselluliidi ravi ja profülaktika;

—    Figuuri korrigeerimine, mõõtude vähenemine vajalikes kohtades;

—    Naha pinguldamine ja üldine tugevdamine rinna piirkonnas;

—    Naha turgori tõstmine;

—    Sügav lümfidrenaaž;

 

—    Mikrotsirkulatsiooni parenemine.

 

Vastunäidustused

·         Herpes aktiivses faasis

·         Onkoloogilised haigused

·         Rasedus

·         Elektrivoolu talumatus

·         Kroonilise haiguse või infektsiooni ägenemine

 

 Design by Revelan