Teemant lihvimine

Teemant lihvminine 29.90€(tavahind 50€)
Näo teemantpiiling eemaldab efektiivselt ja hoolsalt naha pinnalt sarvestunud rakud teemantkristallide säästliku mikrolihvimise abil ja samaaegse vaakumpuhastusega. Teemantlihvimine – on protseduur, mis võimaldab aktiivselt võidelda aknega, komedoonidega, armidega, hüperpigmentatsiooniga ja muude nahaprobleemidega.
Teemantlihvimist teostatakse spetsiaalsete teemanttolmuga otsikutega ning protseduuri ajal kõik eemaldunud osakesed imendatakse koheselt vaakumseadmega.  
Toime jõu ja kristallidega otsiku valib spetsialist ise, kuna mitmest otsikust koosnev komplekt võimaldab protseduuri teha optimaalselt, traumadeta ja punetusteta. Teemantpiilingut peetakse valutuks pehmeks protseduuriks, mis pealegi ei osuta mingit ärritust, kuna seda tehakse helitult ja tugeva vibratsioonita. Otsikute konstruktsioon võimaldab jõuda kõige raskemini kättesaadavatesse kohtadesse ja tundlikesse aladesse, see aga, et protseduuri tehakse kahes etapis, võimaldab mitte ainult efektiivselt eemaldada mustust ja seda kõrvaldada, vaid viia samaaegselt läbi ka vaakummassaaži, mis stimuleerib elastiini ja kollageeni väljatöötlust.
 
1 etapp – eksfoliatsioon – koorimine, s.t. epidermise ülemise kihi eemaldamine.
2 etapp – vaakumstimulatsioon – vereringluse aktiviseerimine ja elastiini ning kollageeni väljatöötluse stimuleerimine vaakummõjutuse teel. 
 
Vaatamata sellele, et üha sagedamini räägitakse just näo teemantpiilingust, võib seda kasutada ka muudel naha osadel: puusadel, kõhul, rinnal, tuharatel. Sellest kosmeetilisest protseduurist annavad häid arvamusi naised, kellel eemaldati sünnitusjärgsed venitused, mis tavaliselt alluvad korrektsioonile väga suurte raskustega.
Teemantlihvimist võib läbi viia mitmel tasemel: pindmisel väiksema vaakumlaetusega, keskmisel – millega eemaldatakse 5-6 kihti rakke ja sügaval – arme eemaldaval tasemel. 
 
Teemantpiiling on mõeldud naistele, kes kannatavad armide all, kellel esinevad enneaegsed ja vanuselised kortsud, erineva päritoluga pigmentatsioonid, naha väsimus ja selle elastsuse kadu. See võib aidata ka neid, kellel on probleemid aknega ja naha suurenenud rasvasusega.
 
Teemantlihvimise protseduuril on terve rida vastunäidustusi, mis on iseloomulikud kõikide piilingu liikidele. Nende seas on sellised keelud kui – värskete põletustega, haavadega, herpese ilmingutega, soolatüügastega, mädakolletega kahjustatud naha puhastamine. Keelatud on puhastada nahka diabeedi ja immuunsusprobleemide korral. 
 


Design by Revelan