Pressteraapia + Miostimuleerimine + Termoteraapia

Pressteraapia + Miostimuleerimine + Termoteraapia 16€
Soodustus: 
-50%

Ilukeskus RoyalEsthetic pakub üht kõige unikaalsemat meetodit võitluses tselluliidiga, ülekaaluga, tursetega. Uusim aparaat Slimcare pakub ühe seansiga kolme kõige efektiivsemat protseduuri samaaegselt!!! 

PRESSTERAAPIA + MIOSTIMULEERIMINE + TERMOTERAAPIA (INFRAPUNASED PÜKSID) 

Pressiteraapia on kõhnumise üheks efektiivsemaks ja absoluutselt ohutuks meetodiks!!! 

Pressteraapia (pressmassaaž, pneumomassaaž) – populaarne aparaadimetoodika tselluliidi, varikoosi ja jalgade tursete taastamiks. Massaaži tehakse suruõhuga spetsiaalse seadmestikuga arvutiprogrammi abil. Selline massaaž osutab aktiivset mõju lümfisüsteemile ning kõik seiskunud vedelikud, rasvade lõhustamise produktid ja toksiinid väljutatakse rakkudest rakkudevahelisse ruumi. Tänu sellele jaguneb vedelik organismis ühtlaselt, loomulikul viisi vähenevad keha mõõtmed, tõuseb naha elastsus, kaovad tursed ja tselluliit.    

Pressteraapia põhieesmärgid – rasva lõhustamise eest vastutavate rakuretseptorite toonusesse viimine. Vedelik surutakse rakkudest välja mehhaaniliselt – suruõhk sõna otseses mõttes „pigistab“ rakust välja mittevajalikud ained. Arvutiprogrammid doseerivad täpselt kokkusurumise jõudu keha erinevatel osadel.   

Pressmassaažist saadav efekt muutub nähtavaks väga kiiresti ja jääb kauaks püsima – kaovad tursed, „kaob“ liigne rasv, kaob tselluliidiline „apelsinikoor“, päeva lõpuks jalad enam ei väsi, kogu keha nahk muutub siledaks ja näeb välja oluliselt noorenenuna! 

"Kuidas töötab pressteraapia?

Eksisteerib kaht tüüpi massaažiaparaate: vaid jalgade jaoks ja kogu keha jaoks (reeglina on nendeks „püksid“ ja „jope“). Seestpoolt on selline aparaat jaotatud mitmeks sektoriks – taskuks. Suruõhk antakse nendesse taskutesse ja doseeritakse rangelt arvuti poolt. Tsükliliste vajutuste abil masseeritakse keha aktiivselt 20-30 minuti jooksul: tsükkel algab jalalabadest ning tõuseb lainetena ülespoole, puusade ja ristluu piirkonda ning käesõrmedest kuni vöökohani. Rõhk on kaamerates pehme, kuid tugev, see tagab sügava ja meeldiva massaaži. Kokkupigistamise momendil (üks vajutus – ligikaudu 15 sekundit) väljutatakse rakkudest üleliigne vedelik ja mittevajalikud ained.     

"Pressteraapia rakendusvaldkonnad:

- tselluliit,

- varikoos (eriti sünnitusjärgne),   

- Krooniline venoosne puudulikkus,

- alajäsemete tursed,

- tromboosi ja venoosse puudulikkuse profülaktika, 

- kudede regeneratsiooni kiirenemine (näiteks professionaalses spordis), 

- lihasaktiivsuse taastamine.

 

Pressteraapia eelised

Mistahes staadiumil tselluliidi taastamine ja profülaktika. Erineva etioloogiaga tursed, raskustunde maandamine jalgades, alajäsemete tursed. Parandab vere juurdevoolu ja küllastab kudesid hapnikuga. Haiguste profülaktika, ennetab keha sisekudede turseid, tromboosi. Vähendab liigset kaalu. Vähendab valutunnetusi jalgades, varikoosi (eriti sünnitusjärgset), kroonilist venoosset puudulikkust, kiirendab kudede regenereerimist (näiteks professionaalses spordis), taastab lihasaktiivsust. Tõstab organismi toonust ning annab kehale sportliku, pingul ilme. Hinna poolest pole pressteraapia kallim paljudest teistest, analoogseid probleeme lahendavatest protseduuridest. 

Pressteraapia vastunäidustused

Pressteraapia protseduuril on absoluutsed ja suhtelised vastunäidustused.

Absoluutsete vastunäidustuste hulka kuuluvad: 

Veenide tromboos

 Südamepuudulikkus

 Nahahaigused

 Probleemid neerude ja maksaga

 Suhkrudiabeet

Pressmassaažist saadav efekt on nähtav praktiliselt kohe – juba peale esimest protseduuri tunnete Te kogu kehas kergust ja meeldivat soojust, erksuse juurdevoolu, meeleolu tõusu ja une paranemist. Peale teist-kolmandat seanssi näete, kuidas sileneb „apelsinikoor“, kaovad tursed, nahavärv tasaneb, peened sooned muutuvad märkamatuteks. Ning kõik see toimub loomulikul teel, sest pressteraapia kõrvaldab tselluliidi tekkimise peamised põhjused – hüpoksia ja rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvsidekoes.

Positiivsed tulemused on nähtavad juba peale esimest pressteraapia protseduuri ning säilivad pika aja vältel peale kuuri lõppemist.  

Pneumomassaži üks seanss on oma efektiivsuse poolest võrdne 20-30 traditsioonilise käsimassaaži seansiga.

Pressmassaaži kuur peab reeglina koosnema 10-15 40.minutilisest protseduurist 2-3-päevase intervalliga. Te vaid kujutage endale ette: terve kuu jooksul on Teile tagatud väga kasulik ja meeldiv massaaž nähtava terapeutilise ja kosmeetilise efektiga. Vajadusel võib pressmassaaži seansse korrata taas juba 5-6 kuu möödudes.   

Peale pressteraapia läbimist tunnete end puhanuna, noorenenuna, nahk hakkab lausa helendama tervisest, see muutub pehmeks, siledaks ja elastseks. Te näete, kuidas tselluliit lausa lahustub ja kaob Teie silme all, siluett aga muutub elegantseks ja peenemaks! Lümfi hea tsirkulatsioon tagab kogu organismi immuniteedi olulise tõusu, aktiviseerib selle kaitsejõudu ja tõstab stressipüsivust. 

 Miostimulatsioon

Miostimulatsioon (elektristimulatsioon) – see on impulssvoolude rakendamise protsess lihaste, kudede, närvide, siseorganite loomuliku töö taastamiks ja taastamiseks.

Lihtsamalt öeldes on lihastel võime elektrilise impulsi mõjul kokku tõmbuda. Sellel ilmingul oligi 30 aastat tagasi ehitatud lihasaktiivsuse taastamise uus meetod – miostimulatsioon. Algselt kasutati miostimulatsiooni nende haigete tarvis, kes ei saanud käia (lamavad haiged). Nende haigete lihased, saamata koormust, muutusid nõrkadeks. Füüsilisi harjutusi ei rakendatud, siin tuli abiks miostimulatsioon.   

Miostimulatsiooni põhiefektid: 

- lokaalsete rasvladestuste vähendamine; 

- lihastoonuse ja lihasreljeefi tõstmine;

- naha pinguldamine (lifting) ja selle elastsuse tõstmine;

- kudede paistetuste ja tursete vähendamine;

- silueti modelleerimine.  

 Niisiis on miostimulatsioon – suurepärane viis „voolida“ treenitud ja pingul keha mõne seansi jooksul. Käesoleval ajal lahendab miostimulatsioon kiiresti ja kindlalt lodeva kõhu ja  rindade, puusade ja tuharate, tselluliidiladestuste probleeme. Näo miostimulatsioon aga – on kiireim tee nooruse ja ilu juurde. 


Miks on miostimulatsioon parem, kui harjutused spordisaalis? 


Väsitavad treeningud pakuvad rahuldust vähestele – peab pikalt ja sihikindlalt higistama spordisaalis, et ilma jääda paarist kilogrammist või pinguldada tuharaid. Protseduuri eelis seisneb selles, et keha miostimulatsioon võimaldab läbi töötada isegi sügavalt asetsevaid lihaseid, mis jäävad puutumatuks tavaliste füüsiliste harjutuste korral. Miostimulatsiooni teine, samaoluline pluss – operatsioonita lifting (pinguldamine).  

Miostimulatsiooni vastunäidustused:

• impulssvoolu individuaalne vastuvõtmatus; 

• implanteeritud kardiostimulaator;

• naha süsteemsed haigused;

• alanenud verehüübimus;

 • Uusmoodustised
 • Rasedus
 • Aktiivne kopsu- ja neerutuberkuloos
 • Tromboflebiit (mõjutusalas)
 • Neerukivid, põiekivid või sapipõiekivid (mõjutamisel kõhu või ristluu piirkonnas)
 • Ägedad liigesevigastused
 • Ägedad mädased põletikuprotsessid
 • Nahahaigused ägedas faasis

TERMOTERAAPIA (INFRAPUNASED PÜKSID)

Sügava läbisoojendamise süsteem infrapunase keha kasutamisega.

INFRAPUNASED PÜKSID – kõige kaasaegsem vahend rasvaladestuste eemaldamiseks „probleemsetest tsoonidest“. Need on eriti populaarsed Euroopa kosmeetilistes salongides ja kliinikutes ning on suurepäraseks alternatiiviks rasvladestuste eemaldamise kirurgilistele meetoditele. Infrapunase soojuse mõjust toimub veresoonte ja lümfisoonte laienemine, mis edaspidi parandab maksa verevarustust ja tagab organismi hapnikuga ja toiteainetega parema varustamise. Üheaegselt aktiviseerub ainevahetus, šlakid väljutatakse organismist lümfisüsteemi kaudu, mis soodustab tselluliidi alanemist ja likvideerimist.

Meetod põhineb keha soojendamisel spetsiaalsete infrapunaste allikatega. Soojuskiired tungivad rasvkudedesse kuni 4 cm sügavusele ning kutsub esile vere tsirkulatsiooni paranemise ja loomulike metabooliliste protsesside kiirenemise organismis. Efekt „sügava soojuse“ mõjust erineb põhimõtteliselt sauna efektist, kuna esimesel juhul on kudede soojendamise sügavus 10-15 korda suurem.  Infrapunased püksid – suurepärane ekspress-kõhnumise meetod, kuna enamikel juhtudest annab juba esimene seanss probleemsete tsoonide mõõtude viivitamatu vähenemise 1,5-2,5 cm võrra! 


Infrapunaste pükste kasutamise eelised: 

 • Sihipäraselt suunatud mõju probleemsetele kohtadele; 
 • Mugav protseduur 40-50С° temperatuuri juures.

Kasutamise tulemus:

 • Kiire rasvladestuste vähenemine probleemsetes tsoonides;
 • Tselluliidi vähenemine ja täielik kõrvaldamine;
 • Naha sitkuse ja elaststuse taastamine;
 • Sünnitusjärgse väljaveninud naha ja peale kaalulangust väljaveninud naha taastamine;
 • Enesetunde, une paranemine, lõõgastus;
 • Ainevahetusprotsesside ja šlakkide ning toksiinide väljutamisfunktsioonide aktiveerimine;
 • Seedimisfunktsioonide paranemine, isu loomulik alanemine;
 • Radikuliidi, artroosi, lihaste ületreeningu valude taastamine.  

Vastunäidustused:

 • Kõik ägedad haigused ja krooniliste haiguste (äge respiratoorne haigus, gripp jm.) ägenemine, sealhulgas kehatemperatuuri mistahes tõus;
 • Varikooshaigus, tromboflebiit
 • Rasedus
 • Metallproteesid, kunstliigesed
 • Onkopatoloogia anamneesis.


Design by Revelan