Miostimulatsioon (TRANSIOON)

Miostimulatsioon (TRANSIOON)

Miostimulatsioon (transioon) – figuuri korrektsiooni ja tselluliidi eemaldamise efektiivne, füüsiliste koormusteta meetod. Unikaalse aparatuuri abil ühendatakse ühes protseduuris miostimulatsioon, elektrolüpolüüs, lümfodrenaaž ja lifting.  

Vaid meie ilukeskuses kasutame professionaalsetele sportlastele mõeldud erialast aparatuuri, mida tavalistes ilukeskustes ei ole. Enamus kosmetolooge taoliseid metoodikaid ei valda.

Lihastele kinnitatakse elektroodid, nendele antakse teatud parameetritega impulsid, mis sunnivad lihaseid töötama füüsiliste harjutuste taoliselt. Tulemusena toimub lihastoonuse kasv, rasva põletamine, vere- ja lümfivarustuse tugevnemine stimuleeritava lihase kohas. See võimaldab teostada selles oleva vedeliku ja lahustuvate ainete kiiret eemaldamist töödeldavas tsoonis (kerge drenažeeriv toime).

Need vedelikud viiakse tsirkulatsiooni ja kõrvaldatakse lühiaja möödudes organismi normaalse uriinieraldamise süsteemi vahendusel.

Lisaks sellele aktiviseerib lihastöö organismi reservvarude kulu metabolismi protsesse. Kuna lihased vajavad liikumise teostamiseks energiat, saabub see energia rasvkoest, mis ümbritseb stimuleeritavat ala, põletades viivitamatult süsihappeid ja seejärel ka rasvu.

Sellisel moel käivitub metabolistliku transformatsiooni ja liigse kehakaalu „eemaldamise“ mehhanism.

Tänu initsieeritavale lihaste kokkutõmbele, toimub üheaegselt ka lihastoonuse enese viivitamatu taastumine.  

Resümee:

Kõigest 15-minutilise tööga saame silmaga nähtava ja sentimeetrites mõõdetava tulemuse alates esimesest kuurist soovitavas alas ja ilma lõtvuseta. Ühest protseduurist saadav efekt säilib 3-4 päeva jooksul, protseduuride kuuri järgselt 6-8 kuud. 6-8 kuu möödudes soovitatakse läbi viia korduv kuur. Protseduure viiakse läbi iga päeva tagant, kuus koosneb 10 kuni 25 protseduurist. Normikohaselt on vajalik läbi viia 11 kuuri töödeldava ala vormi taastamiseks, arvestades vähemalt ühe suurusmõõdu vähenemist. Suurusmõõdu suurema arvu vähendamiseks on vajalik suurem arv protseduure. Peale protseduuride kuuri läbimist soovitatakse läbi viia toetusprotseduure 1-2 korda kuus.

Miostimulatsiooni abil võib tugevdada mistahes lihasrühma, enamgi veel – see protseduur võib olla palju efektiivsem, kui füüsilised harjutused. Tavalise füüsilise koormuse korral lülituvad sihipärasesse töösse kaugeltki mitte kõik lihaskuid, miostimulatsiooni puhul aga haaratakse kaasa absoluutselt kõik eritatavad struktuurid – põiki-triipu ja siledad lihasrakud. Lisaks sellele suudab miostimulatsioon jõuda ka nende lihasteni, mis paiknevad väga sügaval ning milliseid tavatingimustes on väga raske koormata: näiteks puusa sisepinna lihased. 

Seejuures väljutatakse protseduuride käigus hapendumise tooted ja toksiinid ning lihastes ei kogune piimhape, mis füüsiliste harjutuste korral kutsub esile iseloomulikke valutunnetusi. Üheaegselt toimub südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi tugevdamine, naha elastsuse ja pingulduse tõus. 

Selle protseduuri sünonüümid: neurostimulatsioon, transioon, füsiostimulatsioon, elektromiostimulatsioon. Kõik need raskesti hääldatavad sõnad tähendavad ühte ja sama.

Energiakulu lihaste kokkutõmbel – on kõhnumise pant.  

On absoluutselt ilmselge, et miostimulatsiooni abil võib end mitte kurnata hulgaliste füüsiliste harjutustega ja mitte kulutada väärtuslikku aega treeningsaalide külastamisele. Vaid 15 minuti jooksul aparaadiga „suheldes“ saavad lihased sama koormuse nagu ka 15-kilomeetrilise krossi ajal, mis pole jõukohane isegi paljudele professionaalsetele sportlastele! Selle metoodika 25.minutiline kasutamine aga on võrreldav lausa 3 tunni intensiivsete treeningutega. Siin tasuks märkida, et erinevalt tõelistest füüsilistest harjutustest, ei kaasne miostimuleerimisega koormused südamele. Ning jällegi ei võimalda kõik võimlemismetoodikad töödelda praktilisi kõiki lihasrühmi – puusade sise- ja välislihaseid, säärelihaseid, kõhu ja tuharate lihaseid …

Siit ka järeldus, et tänase päeva seisuga on see ainus metoodika, mis võimaldab üheaegselt põletada liigseid kaloreid ja tugevdada muskulatuuri, kusjuures ilme kaasuvate efektideta, valuta ja väsimuseta. Nii et, hoidke kokku oma aega ja jõudu, ärge piinake end dieetide ja nälgimistega, vaid kutsuge endale abiks miostimulatsioon – süsteemi, mis osutab organismile üldist positiivset mõju ning garanteerib reaalse ja viivitamatu tulemuse. 

Miostimulatsioon sobib:
- tselluliiti ja liigseid rasvladestusi kannatavatele daamidele    
- liigse kehakaalu korral
- lihaste lõtvuse korral
- 0 kuni 30 kg kõhnumiseks ja teie probleemsete alade esteetiliseks korrektsiooniks   
- kõhnade inimeste „lihaste pinguldamiseks“   
- vereringe häirete korral
- istuva eluviisiga meestele ja naistele. 

Millist tulemust võib oodata peale protseduuri läbiviimist? 

Keha miostimulatsioon
- taastab kudede toonust (keha lifting, sealhulgas sünnitusjärgsed ja kehakaalu languse korral tekkivad venitused – need muutuvad vähem märgatavateks ning hakkavad päevituma, samuti pinguldub „väljavenitatud“ nahk)   
- kasvab lihasmass, järelikult paraneb ka metabolism   
- aktiviseerub vere ja lümfi juurdevool   
- rasvarakkude lokaalne lõhustumine   
- närvi- ja endokriinsüsteemi funktsionaalse seisundi paranemine   
- lihaste ülekoormuse maandamine   
- valusündroomide kõrvaldamine
- keha noorendamine

Miostimulatsiooni vastunäidustused

- verehaigused
- kalduvus veritsusele
- II staadiumist kõrgema vereringluse häired   
- neeru- ja maksapuudulikkus
- uusmoodustised
- rasedus
- kopsude ja neerude aktiivne tuberkuloos   
- tromboflebiit
- neeru-, põie- ja sapipõie kivid   
- ägedad liigestesisesed vigastused   
- ägedad mädased põletikuprotsessid   
- hüpertundlikkus impulssvoolu suhtes. 

Pöörake tähelepanu!
Täna reklaamitakse aktiivselt miostimulaatoreid koduseks kasutamiseks. Tavaoludes on seda protseduuri teha keeruline. Kodune miostimulaator on salongi analoogidest nõrgem, seetõttu ei suuda anda ka vajalikku tulemust. Kui soovite saavutada mingit efekti, on selleks parem minna salongi professionaalide juurde. 

 Design by Revelan