Mandlipiiling

Mandlipiiling 39€
Vaatamata oma maitsvale nimetusele, ei ole mandlipiiling kuidagi seotud mandlipähkli toimega nahale. Kõik on palju lihtsam – selles piilingus kasutatakse aktiivse elemendina mandlihapet. Seda saadakse kibeda mandli ekstraktist hüdrolüüsi teel. Mandlihape kuulub AHA-hapete (algahõdrohapete) koosseisu, olles oma kõrge efektiivsuse poolest üheks kõige õrnemaks oma toime poolest nahale. Mandlipiilingu protseduur on piisavalt kerge ja pehme, mis võimaldab kasutada mandlipiilingut terve rea probleemide korral, mis välistavad teisi piilingu liike.

Protseduuri eelised
Kergus. Arvatakse, et glükogeelpiiling – on oma toime poolest nahale kõige õrnem. Kuid kui võrrelda glükogeel- või mandlihape ühesuguseid kontsentratsioone, ärritab glükogeelhape nahka rohkem. See aga tähendab, et saavutada naha noorendust ja tervendamist mandlihappe abil võib ilma liigsete kaasuvate efektideta.
Ei tingi pigmentatsiooni. Võrreldes enamike teiste iilingutega, on sellel liigil väga väike piilingujärgse hüperpigmenatatsiooni tekkimise risk, mis eriti ilmneb intensiivsete päiksevannide võtmise korral.    
Mugav naha eelnevaks ettevalmistamiseks. Nagu juba eelpool mainisime, on mandlipiiling väga delikaatne oma mõjuvõimsuse poolest. Seetõttu soovitavad arstid seda sageli intensiivsemale töötlusele eelneva protseduurina – näiteks laser- või mehhaanilise lihvimise korral, mis on piilingu valulisemad liigid. Mandlipiiling valmistab naha ette ja alandab tüsistuste võimalikkust peale karmimat mõju nahale. 
 
Võitlus aknega. Veel üheks kaalukaks näitajaks mandlipiilingu kasuks on selle kõrge tulemuslikkus aknega võitluses. Seda võib selgitada probleemile kompleksse lähenemisega:
 
– mandlihappe keratolüütlik mõju – see pehmendab nahka, puhastades seda suurepäraselt sarvestunud osakestest; 
– happe antiseptiline omadus võimaldab maandada põletikke, samuti naharasva väljatöötlust. 
 
Muud väärtuslikud omadused
Mandlipiilingu mõju teeb korda hüpertundliku ja kuperoosile kalduva naha. Mandlihappe toime teeb vähemnähtavaks tedretähnid, pigmentatsiooni ja kehal ning näol oleva ebatasase tooni. 
Nagu kõik piilingu liigid, on ka mandlipiiling näidustatud naha vanuseliste muutuste korral )kortsud, lõtvus, dehüdratsioon). See uuendab nahka, silendab kortse, tagab lifringefekti, stimuleerib uute kollageenkudede moodustamist.
 
Mandlipiilingu kuur lülitab endasse tavaliselt viis-kaheksa protseduuri, millede vahel tasub teha 7-10-päevane vahe.
 
Vastunäidustused
Vastunäidustuste hulka võib kanda vaid happe individuaalse talumatuse, nahavigastused, põletikuprotsessid, herpese.
 
Mandlipiiling-hooldus
Meie ilukeskuses pakume mandlipiilingu-hoolduse protseduuri itaalia kosmetseutika Natinuel baasil – ainus A.M.I.A - itaalia meedikute poolt testitud ja heakskiidetud vanusevastase kosmetoloogia valdkonnas.
 
Mandlihoolduse protseduur koosneb kolmest põhietapist.
-Mandlipiiling. Kasutatav preparaat Mandelic peel sobib igale nahale, sealhulgas ka kuivale ja tundlikule. Vahendit võib kasutada ka aknega nahale, ärritunud ja pigmendilaikudega nahale. Koostisesse kuulub mandlihape, õunhape, piimhape ja glükolaktoon. Toode osutab tugevat antioksüdantset ja regenereerivat mõju, taastab kiiresti naha elastsuse ja helgi.
 
-Geel-maski Top-Gel pealekandmine, mis stimuleerib melaniini väljatöötlust, pigmentatsiooni tasandamist ja soodustab päevitamise parandamist päikse käes. Omab tugevat põletikuvastast toimet. Geeli koostisesse kuuluv loodusliku päritoluga kultuuridest antioksüdantne kompleks aktiviseerub päiksekiirte mõjust, kaitseb päiksekiirguse eest, taastab ja tugevdab naha kaitsemehhanisme.
 
-Aktiivse kaitsekreemi Future cream pealekandmine. See on professionaalne, biokeemiliseks kaitseks mõeldud kreem. Normaliseerib ja rahustab nahka, taastab vajaliku niiskustaseme, stimuleerib epidermise kasvu, taastab ja kaitseb nahka, stimuleerib vananeva naha regeneratsiooni.


Design by Revelan