Кrüolifting

Külmaga ravimine on tuntud-teatud juba ammustest aegadest. Jää kasutamist armide ravimiseks kirjeldas veel meditsiiniisa Hypocrates. Peeter I tütar, imperatriits Jelizaveta Petrovna ja tema järeltulija Jekaterina Suur kasutasid jääkompresse selleks, et säilitada oma ilu ja peab ütlema, et neil õnnestus suurepäraselt välja näha isegi üsna vanas eas. Iluduste-imperatriitside ajast on meditsiin kaugele ette läinud. Selle üheks kuulsaks saavutuseks on Krüolifting – noorendamine jää abil. 
 
Krüolifting niisutab ja valgendab nahka, samuti soodustab miimiliste kortsude silumist ja tagab pinguldava efekti. Krüoliftingut kasutatakse sageli kombinatsioonis mesoteraapiaga, mis annab palju püsivama efekti. 
 
Krüolifting – see on uus vanusevastase teraapia uus liik, tänase päeva seisuga kõige ohutum ja kõige füsioloogilisem!  
 
Krüolifting – see on alandatud temperatuuri lokaalne mõju pindmistele kudedele (temperatuur +5 kuni - 20 kraadi). Vastuseks külma mõjule vabanevad kudedes bioloogiliselt aktiivsed substantsid, mis aktiviseerivad naha reparatiivseid protsesse. Toimub suurte ja väikeste veresoonte mõjutus, kudedes tugevneb veeni- ja lümfi äravool, paraneb arteriaalvere juurdevool, kudedes aktiviseeruvad ainevahetusprotsessid. Prolongeeritud liftingu saavutame peale protseduuride kuuri. Protseduur on näidustatud liftingu saavutamiseks, naha turgori taastamiseks, naha elastsuseks, näovärvi parandamiseks, laserprotseduuride, miimiliste piilingute ettevalmistamiseks ja peale nende läbiviimist, rehabilitatsiooni ajal peale plastilisi operatsioone. Kuur koosneb 5-10 seansist. 
 
Krüolifting parandab naha läbilaskvust ja tagab aktiivsete ainete tungimist sügavatesse kihtidesse. Meetod tagab stabiilse noorendava efekti, stimuleerib naha uuendamist ja taastamist akne, roosade vistrike, veenivõrgu korral.
 
Protseduur on näidustatud liftingu saavutamiseks, naha turgori taastamiseks, naha elastsuseks, näovärvi parandamiseks, laserprotseduuride, keemiliste piilingute ettevalmistamiseks ja peale nende läbiviimist, rehabilitatsiooni ajal peale plastilisi operatsioone. Selle abil võib vabaneda näo suurtest ja väikestest kortsudest. See metoodika sobib suurepäraselt tursete eemaldamiseks ja näoovaali kujundamiseks. KRÜO-lifting võimaldab saavutada operatsioonitu liftingu efekti ja tagab püsiva efekti täieliku protseduuride kuuri läbimisel. Kuuri võib teha igal aastaajal.  
Kestvamaks mõjuks soovitatakse kombineerida seda metoodikat noorendavate injektsioonpreparaatidega.
 
Metoodika unikaalsus seisneb sellest, et:
Kombinatsioonis aktiivsete geelidega võimaldab saavutada maksimaalselt noorendavat efekti nagu mesoterapeutiliste mõjutuste korral, kuid invasiivitul viisil, mis on eriti aktuaalne patsientidele, kellele mesoteraapia on vastunäidustatud.
 
Krüoliftingu kuur:
 • Võimaldab pikaks ajaks saada värske ja helkiva näovärvi
 • Niisutab näonahka
 • Aitab taastada naha toonust ja elastsust
 • Soodustab kortsude silenemist
 • Eemaldab nao tursed
 • Normaliseerib naha rasvanäärmete tegevust, mis annab võimaluse kasutada seda meetodit rasvase naha raviks.
Kasutatakse rehabilitatsioonimeetodina peale kirurgilisi operatsioone näol, omab tselluliidivastast toimet: kiirendab ainevahetust probleemsete alade nahaaluses sidekoes, normaliseerib vere- ja lümfiringet, annab nahale elastsuse ja sileduse. 
 
Tulemuseks:
 • Terve ja helkiv näovärv
 • Näonaha niisutus
 • Naha toonuse ja elastsuse taastumine
 • Näo tursete eemaldamine
 • Naha rasvanäärmete tegevuse normaliseerimine (rasvase naha ravimine). 
Soovitatav kuur: 2 protseduuri nädalas 4 nädala vältel. Kuuriks valitakse individuaalsed kokteilid, arvestades naha tüüpi ja diagnoosi.
 


Design by Revelan