Infrapuna termoteraapia

Kas soovite kiiresti vabaneda rasvaladestustest, seejuures lipoksatsiooni tegemata? Tänu termoteraapia ilmumisele on see kõik muutunud võimalikuks. Olles kõige populaarsemaks protseduuriks Saksamaa, Suurbritannia ja teiste euroopa riikide ilusalongides, hakkab see Eestis alles turgu võitma. See on suurepärane võimalus vabaneda operatsioonideta liigsest kaalust. Termoteraapiat viiakse läbi spetsiaalse kostüümi abil, mis toimib kehale infrapunase kiirgusena seda soojendades. Infrapunane soojus tungib sügavale kudedesse, lahustab šlakke, parandab verevoolu, soojendab lihaseid. Koed küllastuvad hapnikuga, veresooned laienevad ning organismist väljutatakse suur kogus kahjulikke ladestumisi. Seejuures kiirenevad organismis toimuvad metabolismi protsessid ning rasv hakkab lagunema ja väljuma. Juba peale esimest seanssi võib saavutada talje ja puusade ümbermõõdu alanemist kuni 2,5 cm võrra.
Protseduuri tegemise soovitatav sagedus – üks kord 2-3 päeva tagant. Sellise režiimi juures ei teki teil raskuseid jõuda heasse vormi ja oluliselt vähendada probleemsete alade suurust. Termoteraapial on suurepärane valuvaigistav toime, mistõttu võib seda teha ka siis, kui teil on selja-, liiges-, lihasvalud. Samuti peale treeninguid – toimub pinge alanemine ja lihaste lõdvestumine. Loomulikult võitleb termoteraapia kõige paremini tselluliidiga, surudes organismist välja rasva. Infrapunane soojus on väga kasulik. See sunnib teie organismi tugevalt eraldama higi, koos sellega aga mittevajalikke ladestumisi, puhastades ja noorendades keha. Vaid infrapunased kiired võivad tungida nii sügavale kudedesse, haarates seejuures ka rasva väga sügavad kihid. Peale termoteraapiat muutub nahk elastseks ja siledaks. Vaid 10-minutilisest seansist piisab, et märgata kehareljeefi muutust.  
 
Infrapunase termoteraapia kuur soodustab:
  • Mõõtude viivitamatut vähenemist;
  • nahastruktuuri paranemist probleemsetes alades; 
  • rasvade kiiret eemaldamist;
  • tselluliidi vähenemist ja täielikku eemaldamist; 
  • naha pingulduse ja elastsuse taastamist; 
  • rasedusjärgselt lõtvunud või peale olulist kaalulangust lõtvunud naha taastamist; 
  • verevoolu aktiveermist;
  • ainevahetuse tugevdamist ning šlakkide ja toksiinide väljutamist; 
  • seedimisfunktsioonide parandamist, isu loomulikku alandamist.  
 
Infrapunase soojuse terapeutiline toime:  
1. Lihasvalu vähendamine (menstruaalvalud, seljavalud, valud jalgades)  
2. Lihaste venitus
3. Liigeste liikuvuse parandamine
4. Võitlus põletikuliste protsessidega
5. Traumast saadud valude leevendamine
6. Vereringluse stimuleerimine

Termoteraapiat võib kasutada ka treeningueelse soojendusena ja lihaste soojendusena. Lihased ja koed on ette valmistatud, elastsed ning treeningutest saadav efekt ületab kõik teie ootused.
 
Juba esimene seanss annab viivitamatu vöö või puusade suuruse vähenemise 1,5-2,5 cm võrra. Selle tulemuse kinnistamiseks ja tugevdamiseks soovitatakse läbida 10-15 protseduurist koosnev kuur. Infrapunaste pükside mõju kestab 48 tundi peale seansi lõppu. Seetõttu on protseduurid lubatud üks kord 2-3 päeva tagant.
Termoteraapia on vastunäidustatud: halva- ja healoomuliste kasvajate, tuberkulooside avatud vormide, verehaiguste, vereringluse dekompensatsiooniga südame-veresoonkonna haiguste, põletikuliste protsesside, raseduse korral.    


Design by Revelan