E.L.O.S-noorendus

Täna on meil rõõm pakkuda Teile E.L.O.S-noorendust – uu tehnoloogiat, mis ühendab endas üheaegselt optilise ja bipolaarse elektrienergia mõju erinevates kombinatsioonides, näiteks sellistes kui: 

 • Elektri mõju raadiosageduslikus ja laiaribalise valguse diapasoonis (IPL + RF);
 • Dioodlaseri ja laiaribalise valguse mõju (Diod Laser + RF);
 • Infrapunase valguse ja laiaribalise valguse mõju (IP + RF).

E.L.O.S-noorendus – milles siis seisneb selle saladus? 

E.L.O.S-noorendus põhineb elektri-optilise sünergismi tehnoloogial. Teisisõnu, see on kaht tüüpi energia unikaalne kombinatsioon – valgusenergia ja kõrgsagedusliku elektrivoolu kombinatsioon (RF).

Valgusenergiat kasutab ka nao klassikaline lasernoorendus. Kuid vaid E.L.O.S-tehnoloogia ilmumisega tekkis võimaluse osutada nahale sügavamat, kuid samal ajal säästlikumat mõju. Tulemusel stimuleerib naha loomuliku elastiinkompleksi väljatöötlus, uue kollageeni süntees selle sügavates kihtides.

See ongi seesama E.L.O.S-noorendus, vastukajasid mille kohta võib kuulda kõikjal! Sest just siis, kui meie nahk kaotab elastiini ja kollageeni, kaotab ta järk-järgult oma ilu. 

Milliseid probleeme võib lahendada E.L.O.S-noorendamise abil? 

Tulemus

E.L.O.S-noorendus annab näo noorendamisel kompleksefekti:   

 • Kortsude silenemise;
 • Naha pingulduse (näo operatsioonita pinguldamine); 
 • Näoovaali ja kaela liftingu (näoovaali võib pinguldada väga kiiresti); 
 • Näo-, rinna- ja käte – ning isegi kõhu- ja tuharate naha noorendamise. 

Erinevad pigmentatsiooniliigid , veresoonte tähekesed, venitused ja naha lodevus – kõike seda pole veel kunagi olnud võimalik ületada nii edukalt. ELOS-noorendus on optimaalne nii naiste kui meeste küpse naha seisundi parandamiseks, kui ka vananemise profülaktikaks: alustage selle kasutamist alates 30 eluaastast.   

Kuidas toimub protseduur?

E.L.O.S-noorendamise protseduur on ilma jäetud sellistest ebamugavustest, mis tekivad naha lasernoorendamisel või fotonoorendusel. Antud protseduurides on veenihäirete ja hüperpigmentatsiooni eemaldamise põhimeetodiks – termolüüs. Seejuures asub defekt sageli üsna sügaval ning mõjutada seda ilma ülemise kihi – epidermise – kahjustamiseta, on üsna keeruline.

Varem kasutatud kaks põhitehnoloogiat: laserid (monokroomne laserkiiritus) ja IPL (intensiivne impulsskiiritus) piirasid oluliselt oma mõju seetõttu, et „soojendasid“ mitte ainult defekte – märklaudu, vaid ka ümbritsevaid kudesid. Põletuse risk oli väga suur.

Kui meie nahale mõjub E.L.O.S-aparaat, on ebamugavustunne viidud miinimumini, valuvaigistavaid preparaate kasutada ei ole vajalik. Ning kui võrrelda sellise tehnoloogiaga kui lasernoorendus, on sähvatused E.L.O.S-protseduuri ajal vähem erksad, ei lõika silmi ja ei ärita naha ülemist kihti. 

Põletuste puudumise garantii on lausa 97%! Seejuures on väiksemad põletused võimalikud väga tugeva päevitusega patsientidel – äsja puhkuselt naasnutel.

Millal ma võin „välja minna“ peale E.L.O.S-noorendust? 

Te ei usu – kuid pea kõik väljuvad peale protseduure ilma punetuste ja põletusteta. Kusjuures juba peale esimest protseduuri märkavad ümbritsevad, et näete välja õitsva ja noorenenuna. Sellise tulemuse võib anda vaid E.L.O.S-noorendus, mille kohta meie patsientide vastukajad on väga positiivsed. 

Mitu seanssi ma vajan?  

Elos-noorenduse seansside arv sõltub teie naha jooksvast seisundist. Nii näiteks naha kompleksseks ja pikaajaliseks pingulduseks piisab viiest-kuuest seansist kord kolme nädala jooksul.

Ning kui lasernoorendus võib endast märku anda mõne aja möödudes – näiteks kutsuda esile naha tugeva pigmentatsiooni üleliigse päiksekiirguse tõttu – siis E.L.O.S-noorendus mingeid negatiivseid tagajärgi endaga kaasas ei kanna. Protseduuride kuuri lõppedes võite te aeg-ajalt teha toetavat E.L.O.S-teraapiat vastavalt soovitustele.  

Mida kujutab endast – E.L.O.S-noorenduse tehnoloogia? 

E.L.O.S (Electro-Optical Synergy) – on raadiosagedusliku (RF) diapasooniga valguslainete (IPL või laserenergia) või elektromagnetenergia lainete kombinatsioon (valguse ja voolu samaaegne mõju) ehk lihtsamalt öeldes – elektri-optiline kombineerimine.

Valgusimpulsiga mõjutamist märklaua väljatoomiseks ja soojendamiseks (pigmentmoodustised, veresoonekesed, kortsukesed) – kasutatakse mitte termolüüsiks, nagu seda tehakse standardsetes valgustehnoloogiates (laser või IPL), vaid temperatuurivahe loomiseks märklaua ja ümbritsevate kudede vahel.

Valgusenergia muundumisest soojusenergiasse, tõuseb nendes struktuuridest temperatuur, samaaegselt langeb nendes elektriline vastupanu ning nad muutuvad valikulisteks voolujuhtideks.

Vool mõjub märklauale eranditult koagulatsiooni või lagunemise temperatuurini, osutades minimaalset mõju teistele kudedele. Nagu näete, on E.L.O.S-tehnoloogia kasutamine palju ohutum, kui eraldi mõjutamine valguse või vooluga.

Naha intensiivne soojendamine dermise tasemel stimuleerib kollageenkiudude täiendavat sünteesi. See efekt kannab koguvat iseloomu ja kasvab protseduurist protseduurini. 

Millal ma peaksin hakkama mõtlema E.L.O.S-noorendusele? 

Noorendamine – see pole mitte ainult kortsudest vabanemine. Noor terve nahk on ilus selle poolest, et sellel ei ole defekte pigmentlaikude, punaste veenikeste näol, näovärv on tasane, reljeef sile.

Seetõttu mõelge Elos-noorendamisest eelkõike siis, kui teil esinevad nahadefektid, sõltumata sellest, kus nad asuvad – kas siis näol, kaelal, kätel: 

 • pigmendilaigud;
 • keratoos;
 • veenidefektid;
 • peened kortsukesed;
 • hallikas nahavärv;
 • laienenud poorid;
 • aknest ja komedoonidest tekkinud jäljed;
 • rosaatsea.

Samaaegselt defektide eemaldamisega saavutatakse naha pinguldamise, helendamise ja pingulduse efekti. 

Kas ma saan oodata naha liftingu häid tulemusi peale üht E.L.O.S-noorenduse protseduuri? 

Loomulikult näete Te pinguldamise ja noorendamise esimest efekti mõne päeva möödudes peale esimest protseduuri.

Kuid uue kollageeni ja elastiini moodustumine, mis on stimuleeritud E.L.O.S-noorendamise seansiga, ilmuvad vaid 4-5 nädala möödudes. Saavutatud efekti on vaja kinnitada 4 kuni 6 mõjutussarjaga. Protseduuridevaheline intervall peab olema 3 kuni 6 nädalani. 

Kas eksisteerivad mingisugused vastunäidustused E.L.O.S-noorendamise läbiviimiseks? 

Vastunäidustused E.L.O.S-tehnoloogiaga noorendamiseks arutatakse läbi konsultatsioonil spetsialistiga, üldiste vastunäidustuste loetelu on järgmine: 

 • Allergilised reaktsioonid valgusele ja päiksele; 
 • Onkoloogia;
 • Rasedus;
 • Suhkrudiabeet (insuliinisõltuv); 
 • Kardiostimulaatorite ja muude defibrillaatorite olemasolu; 
 • Intensiivne päevitus, aktiivstaadiumis herpes; 
 • Nahahaiguse ägenemise staadiumis; 
 • Viimase kuu jooksul tetratsükliinrühma kuuluvate antibiootikumide või muude medikamentide võtmine, mis tõstavad naha tundlikkust valguse vastu; 
 • Retinoiidide võtmine viimase 6 kuu jooksul. 

Kas on vajalik ettevalmistus enne E.L.O.S-noorenduse protseduuri läbiviimist? 

 2-3 nädalat enne protseduuri on vaja vältida solaariumi (päevituse) külastamist, väga päevitunud nahk on 100 %-line vastunäidustus protseduuri läbiviimiseks. Mistahes protseduurid päevitunud nahal tõstavad põletuste tekkimise riski ja pigmentlaikude teket.

Mõni päev enne protseduuri peab vältima naha keemilist või mehhaanilist ärritust. 

Kui kaua kestab üks seanss?

Ühe protseduuri pikkus varieerub 45 minutist kuni 2 tunnini. See sõltub töödeldava ala suurusest ja ühes protseduuris kasutatavate aplikaatorite arvust. 

Kuidas ma näen välja peale E.L.O.S-mõjutust? 

Visuaalsed muutused kohe peale protseduuri läbiviimist on individuaalsed, kuid keskmiselt võib orienteeruda järgmistele tähtaegadele: 

 • Punast värvi veenidefektid muutuvad tumedamateks. Poorid ahenevad. 30 minuti jooksul on jälgitav kerge punetus ja vähene turse; 
 • Mõne päeva möödudes peale protseduuri võivad hüperpigmentatsiooniga kolded ja kuperoosiga nahaosad tumeneda, vahest tekib koorik, kuna mõju nendes alades on kõige intensiivsem; 
 • Mõõdukas turse ja eriteema (punetus) peale protseduuri – on oodatavad kaasuvad nähtused. Reeglina mööduvad nad esimese ööpäeva jooksul. 3 päeva möödudes muutub nahk heledamaks, paraneb selle struktuur, kaob kerge paistetus, muutub märgatavaks oluline liftingefekt, kuid pigment- ja veenidefektid on veel nähtavad; 
 • Pigmendilaigud hakkavad muutuma heledamaks 2-4 nädalat peale protseduuri, veenidefektid muutuvad heledamaks 8-10 nädala möödudes. 

Kuivõrd valulik on E.L.O.S-noorenduse protseduur? 

See sõltub paljus teie individuaalsest valu talumisest (mittetalumisest). Kuid anesteesiat vaja ei lähe. Tavaliselt tunnetatakse vaid sooja ja torketunnet.

Otsik on jahutatud 5-kraadini, see soodustab mugavamat protseduuri läbiviimist. Mõnedel juhtudel on tunnetatav valulikkus, sagedamini soonekeste töötlusel ninasõõrmetel.

Spetsialist võib protseduuri ajal reguleerida valguse ja elektrienergia intensiivsust, arvestades teie reaktsiooni protseduurile.

 Kas mulle garanteeritakse naha noorenemist peale E.L.O.S kuuri läbimist? 

Näitajate parandamise statistika (USA Corneli ülikooli meditsiinikooli uuringud) näitab, et patsientide üldine rahulolu ELOS-noorendamise protseduuride kuurist (5 protseduuri 3 nädalase intervalliga) – moodustab 92 %.

Siin veel mõned arvud, mis on saadud läbiviidud uuringutest: 

 • Kortsud – paranemine keskeltläbi 70 %; 
 • Hüperpigmentatsioon – alanemine 80 % võrra; 
 • Naha elastsus – tõus 60 % võrra; 
 • Pooride suurus – alanemine 65 % võrra; 
 • Eritema ja teleangiektaasia – parenemine 65-70 % võrra. 

Te võite ise otsustada, kas teid rahuldab antud statistika. Samuti võite läbi vaadata Saksamaa meditsiiniinstituudi teaduskonna kliinilisi uuringuid. Hongkongi meditsiiniülikooli kliinilisi uuringuid. Kortsude silenemise väljendunud efekti ja liftingut on märgitud keskeltläbi 80 % patsientidest.

Naha resistentsust (vastuvõtmatus) raadiolainete mõjule märgitakse 3-5 % juhtudest ning arst võib selle kindlaks määrata juba peale esimest protseduuri.

 


Design by Revelan